„Aktualizacja i rozbudowa projektu remontu drewnianego budynku dawnej gajówki w Parku Morysińskim wraz z projektem przebudowy drogi dojazdowej”

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00132149
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00132149/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-05 11:48
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2a66a2ae-713c-40c6-9394-bacf33a86288
Identyfikator
9510054672
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi towarzyszące usługom projektowymUsługi ochrony budynków historycznych

Wykonawcy

1 przyznane

STUDIO BUDOWLANE UNITY S.C., MAŁGORZATA TISCHNER, DAMIAN CYRTAWarszawa, PL · lot 0
185 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00132149 z dnia 2025-03-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Aktualizacja i rozbudowa projektu remontu drewnianego budynku dawnej gajówki w Parku Morysińskim wraz z projektem przebudowy drogi dojazdowej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010956038

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-958

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kchoinska@muzeum-wilanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wilanow-palac.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Aktualizacja i rozbudowa projektu remontu drewnianego budynku dawnej gajówki w Parku Morysińskim wraz z projektem przebudowy drogi dojazdowej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a66a2ae-713c-40c6-9394-bacf33a86288

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00132149

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00064558/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Aktualizacja i rozbudowa projektu remontu drewnianego budynku dawnej gajówki w parku morysińskim, wraz z projektem drogi dojazdowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp, wszczętym poprzez zamieszczenie w dniu 12.07.2024 r. ogłoszenia o zamówieniu o numerze 2024/BZP 00411453/01 do upływu terminu składania ofert, czyli do dnia 22.07.2024 r. do godziny 10:00, wpłynęła jedna oferta.
Na podstawie art. 226 ust 1 pkt 2) lit b ustawy Pzp Zamawiający odrzucił ofertę gdyż została ona złożona przez wykonawcę niespełniającego warunków udziału w postepowaniu.
Zgodnie z treścią art. 255 pkt 2) ustawy Pzp, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postepowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu Zamawiający unieważnia postępowanie.
W dniu 14.08.2024 r. Zamawiający unieważnił postępowanie.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DEF.ZP.KC.7.2401.21.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 152783,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Aktualizacja i rozbudowa projektu remontu drewnianego budynku dawnej gajówki w Parku Morysińskim wraz z projektem przebudowy drogi dojazdowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

79933000-3 - Usługi towarzyszące usługom projektowym

92522200-8 - Usługi ochrony budynków historycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 185000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 185000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 185000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UNITY S.C.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5222685739

7.3.3) Ulica: Kędzierskiego 2/66

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-493

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 185000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 133 dni

2025-03-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi