Naprawy bieżące dróg gruntowych na terenie Gminy Dywity w 2022 r.
Gmina Dywity
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00069901
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-28 12:12
- Lokalizacja
- Dywity, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7393851950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi naprawcze i konserwacyjne
Wykonawcy
2 przyznane
KAMIL SONTOWSKISętal, PL
180 000 PLNKATARZYNA SONTOWSKASętal 66, PL
180 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.