„Automatyczne chlorowanie wody pitnej na stacjach wodociągowych na terenie miasta i gminy Koluszki”

Koluszkowskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00070088
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00070088/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-28 13:07
Lokalizacja
Koluszki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1306da81-7a93-11ec-beb3-a2bfa38226ab
Identyfikator
7282610232
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00070088 z dnia 2022-02-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Automatyczne chlorowanie wody pitnej na stacjach wodociągowych na terenie miasta i gminy Koluszki”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Koluszkowskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100184847

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 4

1.5.2.) Miejscowość: Koluszki

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-040

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: 44 714 58 45

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administacja@kpgk.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kpgk.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl, www.kpgk.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka prawa handlowego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Automatyczne chlorowanie wody pitnej na stacjach wodociągowych na terenie miasta i gminy Koluszki”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1306da81-7a93-11ec-beb3-a2bfa38226ab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00070088

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00029741/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: O/385/WI/109/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Automatyczne chlorowanie
wody pitnej na stacjach wodociągowych na terenie miasta i gminy Koluszki” na niżej
wymienionych ujęciach wody KPGK Sp. z o. o. :
a) Stacja Uzdatniania Wody Koluszki,
b) Stacja Uzdatniania Wody Kaletnik,
c) Stacja Uzdatniania Wody Regny,
d) Stacja Uzdatniania Wody Stefanów,
e) Ujęcie Wody Gałków Duży,
f) Ujęcie Wody Borowa,
g) Ujęcie Wody Zielona Góra gm. Andrespol
na podstawie załączonego przedmiaru robót do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty
2022-02-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane