Modernizacja Przedszkola w Nowej Wsi -II

GMINA MICHAŁOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00070486
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00070486/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-28 14:54
Lokalizacja
Reguły, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6076baa3-67e8-11ec-ae77-fe331fedffdc
Identyfikator
5342480595
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK JAWORSKIWarszawa, PL · lot 0
413 793,89 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00070486 z dnia 2022-02-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Przedszkola w Nowej Wsi -II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MICHAŁOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Powstańców Warszawy 1

1.5.2.) Miejscowość: Reguły

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-816

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 223509191

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@michalowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.michalowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.michalowice.pl/zamowienia-publiczne/ogloszenia-przetargow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja Przedszkola w Nowej Wsi -II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6076baa3-67e8-11ec-ae77-fe331fedffdc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00070486

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001971/19/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 MODERNIZACJA PRZEDSZKOLA w NOWEJ WSI

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00334260/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.61.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na bieżącej modernizacji przedszkolnego obiektu w Nowej Wsi w ramach zadania „Przedszkole w Nowej Wsi – modernizacja obiektu przedszkola i biblioteki”.

2. Roboty budowlane będą realizowane przez Wykonawcę w Przedszkolu przy ul. Głównej 52 A w Nowej Wsi, gmina Michałowice (dz. nr ew. 404/4 obr. Nowa Wieś). Zamawiający oświadcza, że jest właścicielem nieruchomości objętej przedmiotem zamówienia.

3. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie m.in. poniższych robót:
1) remont dwóch łazienek przy salach dydaktycznych,
2) remont toalety dla personelu,
3) wymianę instalacji c.o. i wod – kan w remontowanych pomieszczeniach,
4) wymianę instalacji elektrycznych w obiekcie,
5) montaż klimatyzacji.
4. Planowane roboty będą wykonywane w czasie wolnym od zajęć przedszkolnych.

5. Istnieje możliwość rozpoczęcia robót budowlanych w terminie wcześniejszym niż 01.07.2022 r. pod warunkiem przedłożenia Zamawiającemu harmonogramu prac, zatwierdzonego przez użytkownika budynku. Planowane prace budowlane będą prowadzone w czynnym obiekcie przedszkola, biblioteki i GOPS. W miesiącach lipcu i sierpniu wykonanie prac budowlanych przez Wykonawcę będzie możliwe w związku z ograniczeniem pracy jednostek. Wykonawca jest zobowiązany do organizacji prac w sposób nieutrudniający funkcjonowania obiektu.

6. Wykonanie robót budowlanych ujętych w przedmiocie zamówienia nie wymaga złoszenia ani uzyskania pozwolenia na budowę.

7. Istnieje możliwość rozpoczęcia robót budowlanych w terminie wcześniejszym niż 01.07.2022 r. pod warunkiem przedłożenia Zamawiającemu harmonogramu prac, zatwierdzonego przez użytkownika budynku. Planowane prace budowlane będą prowadzone w czynnym obiekcie przedszkola, biblioteki i GOPS. W miesiącach lipcu i sierpniu planowane jest ograniczenie pracy jednostek, umożliwiające wykonanie prac budowlanych przez Wykonawcę. Wykonawca jest zobowiązany do prowadzenia robót w sposób nieutrudniający pracy jednostkom.

8. Pełny zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Dokumentacji projektowej, zawierającej Projekty wykonawcze, STWiOR oraz Przedmiary robót , dostępnej pod adresem:
https://chmura.michalowice.pl/index.php/s/z59HwmffaL75a7T
hasło: Przedszkole2021

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 413793,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 800763,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 413793,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GRUPA KKMJ Jacek Jaworski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5341883894

7.3.3) Ulica: ul. Krasińskiego 21/33

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-566

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 413793,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2022-07-01 do 2022-08-19

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

2. Zamawiający przewiduje możliwość rozpoczęcia robót budowlanych w terminie wcześniejszym niż 01.07.2022 r. pod warunkiem wyłonienia Wykonawcy w postępowaniu oraz przedłożenia Zamawiającemu harmonogramu prac (dotyczącego okresu przed 01.07.2022r.), zatwierdzonego przez użytkownika budynku.
2022-02-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane