Modernizacja Szkoły w Michałowicach - II

GMINA MICHAŁOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00070525
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00070525/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-28 15:06
Lokalizacja
Reguły, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-29094ab4-6969-11ec-ae77-fe331fedffdc
Identyfikator
5342480595
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

RENATA KOWALSKAPiastów, PL · lot 0
798 373,28 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00070525 z dnia 2022-02-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Szkoły w Michałowicach - II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MICHAŁOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Powstańców Warszawy 1

1.5.2.) Miejscowość: Reguły

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-816

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 350 91 91

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@michalowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.michalowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.michalowice.pl/zamowienia-publiczne/ogloszenia-przetargow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja Szkoły w Michałowicach - II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29094ab4-6969-11ec-ae77-fe331fedffdc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00070525

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001971/19/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.23 Modernizacja szkoły w Michałowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00338957/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.62.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 896124,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie części pomieszczeń szkoły wraz ze zmianą sposobu ich użytkowania z funkcji pomieszczeń dydaktycznych na potrzeby zaplecza kuchennego i jadalni.

2. Roboty budowlane będą realizowane przez Wykonawcę w Szkole Podstawowej przy ul. Szkolnej 15 w Michałowicach.

3. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie m.in. poniższych robót:
1) utworzenie zaplecza kuchennego w istniejącym pomieszczeniu dydaktycznym z wydzieleniem części czystej, brudnej oraz socjalnej poprzez budowę nowych ścianek działowych,
2) powiększenie jadalni poprzez wyburzenie ścianki działowej,
3) wykonaniu dwóch otworów w ścianie (wydawanie posiłków),
4) budowie instalacji wod-kan, instalacji wentylacji, instalacji elektrycznych,
5) dostosowanie budynku szkoły do wymagań określonych w ekspertyzie technicznej stanu ochrony przeciwpożarowej tj. montaż 6 drzwi o odporności ogniowej EL 30 S 200, przebudowa instalacji hydrantowej, budowa instalacji oświetlenia ewakuacyjnego,
6) połączenie pom. D101 i D101A , przeniesienie tablicy interakcyjnej, modernizacja toalety dla personelu w bloku A, wymianę drzwi wewnętrznych w bloku B, roboty budowlane na parterze i piętrze bloku B (wymiana wykładziny podłogowe oraz malowanie ścian i sufitów).

4. Roboty budowlane prowadzone będą w okresie wakacyjnym. W obiekcie budowlanym prowadzone będą w tym okresie jednocześnie inne roboty budowlane, związane z rozbudową sali gimnastycznej oraz termomodernizacją budynku. Wykonawca zobowiązany będzie do koordynacji robót i współpracy z Wykonawcą rozbudowy sali gimnastycznej i termomodernizacji budynku.
5. Wykonawca zobowiązany będzie wykonać na swój koszt schematy lub rysunki robocze, warsztatowe jeśli uzna to za konieczne dla wykonania robót lub ich części.
6. Przedmiot zamówienia powinien zostać wykonany na podstawie załączonej dokumentacji projektowej, określającej szczegółowo zakres przedmiotu umowy:
a) Decyzji Starosty Pruszkowskiego nr 1121/2021 dnia 09.06.2021 r. wraz z załącznikiem (projektem budowlanym),
b) Projektem budowlanym wykonawczym – branża architektoniczna, instalacje sanitarne, elektryczne (przebudowa pomieszczeń szkoły wraz ze zmianą sposobu ich użytkowania z funkcji pomieszczeń dydaktycznych na potrzeby zaplecza kuchennego i jadalni),
c) Projektem wnętrz i wyposażenia,
d) Projektem dostosowania budynku szkoły do wymagań określonych w ekspertyzie technicznej stanu ochrony przeciwpożarowej
e) Projektu połączenia pom. D101 i D101A , przeniesienia tablicy interakcyjnej, modernizacji toalety dla personelu w bloku A, wymiana drzwi wewnętrznych w bloku B, roboty budowlane na parterze i piętrze bloku B (wymiana wykładziny podłogowe oraz malowanie ścian i sufitów).
f) Roboty budowlane prowadzone będą w okresie wakacyjnym w roku 2022. W obiekcie szkoły prowadzone będą w tym okresie inne roboty budowlane, związane z rozbudowa sali gimnastycznej oraz termomodernizacją budynku. Wykonawca zobowiązany jest do koordynacji robót i współpracy z Wykonawcą rozbudowy sali gimnastycznej i termomodernizacji budynku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 798373,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1388784,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 798373,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ER-KA Renata Kowalska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5222364840

7.3.3) Ulica: Aleja Wojska Polskiego 46

7.3.4) Miejscowość: Piastów

7.3.5) Kod pocztowy: 05-820

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 798373,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2022-07-01 do 2022-08-26

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-02-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane