Zabezpieczenie i stabilizacja osuwisk przy drodze powiatowej nr 1483 S Żywiec – Przybędza w km od 2+909 do km 3+283 w m. Przybędza – Etap II

Powiat Żywiecki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00449855
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00449855/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-08 09:26
Lokalizacja
Żywiec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9988b548-18e7-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
Identyfikator
5532526018
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

WARDRILL SPÓŁKA JAWNA JURASZ SOWIŃSKIBielsko-Biała, PL · lot 0
3 145 829,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00449855 z dnia 2024-08-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zabezpieczenie i stabilizacja osuwisk przy drodze powiatowej nr 1483 S Żywiec – Przybędza w km od 2+909 do km 3+283 w m. Przybędza – Etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Żywiecki

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Żywcu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181729

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krasińskiego 13

1.5.2.) Miejscowość: Żywiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: +48338605000

1.5.8.) Numer faksu: +48338605083

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zywiec.powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zywiec.powiat.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9988b548-18e7-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zabezpieczenie i stabilizacja osuwisk przy drodze powiatowej nr 1483 S Żywiec – Przybędza w km od 2+909 do km 3+283 w m. Przybędza – Etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9988b548-18e7-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449855

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035403/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Zabezpieczenie i stabilizacja osuwisk przy drodze powiatowej nr 1483 S Żywiec – Przybędza w km od 2+909 do km 3+283 w m. Przybędza. – etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00360553

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.272.22.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2792064,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pn. Zabezpieczenie i stabilizacja osuwisk przy drodze powiatowej nr 1483 S Żywiec – Przybędza w km od 2+909 do km 3+283 w m. Przybędza – Etap II.
2. Zamówienie obejmuje prace w km od 2+909 do km 3+283 w m. Przybędza – etap II.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w:
a) przedmiarze robót – Załącznik Nr 4 do SWZ,
b) dokumentacji technicznej, tj. specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, projekcie budowlanym, projekcie wykonawczym branża konstrukcyjna, projekcie technicznym branża konstrukcyjna, dokumentacji geologiczno-inżynierskiej, projekcie czasowej organizacji ruchu, projekcie stałej organizacji ruchu, projekcie zagospodarowania terenu, uzgodnieniach – Załącznik nr 5 do SWZ.
4. Zamawiający wymaga, aby pracownicy fizyczni skierowani przez wykonawcę lub podwykonawcę do wykonania czynności: roboty budowlane wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia, byli zatrudnieni na podstawie stosunku pracy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3145828,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5480678,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3145828,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wardrill Sp. jawna Jurasz Sowiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 368433610

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3145829,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-29
2024-08-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane