Opracowanie Programów Funkcjonalno-Użytkowych dla przebudowy dróg powiatowych
Powiat Żywiecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00070974
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-01 09:54
- Lokalizacja
- Żywiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5532526018
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
Wykonawcy
5 przyznanych
TOMASZ GACEKBielsko Biała, PL
114 390 PLNPAWEŁ SCHMIDTRuda Śląska, PL
67 158 PLNPIOTR DUDARychwałd, PL
67 551,6 PLNPIOTR DUDARychwałd, PL
65 460 PLNTOMASZ GACEKBielsko Biała, PL
114 390 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.