Przebudowa drogi na dz. nr 737, 738, 735 w Wilkowie wraz z budową wyniesionego przejścia dla pieszych w obrębie skrzyżowania

Gmina Złotoryja

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00070822
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00070822/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-01 08:35
Lokalizacja
Złotoryja, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-350d7e82-533d-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
6941566122
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni drógUrządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW ROMANOWSKISokołowiec, PL · lot 1
494 460 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00070822 z dnia 2022-03-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi na dz. nr 737, 738, 735 w Wilkowie wraz z budową wyniesionego przejścia dla pieszych w obrębie skrzyżowania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Złotoryja

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647682

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Miła 4

1.5.2.) Miejscowość: Złotoryja

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 768788700

1.5.8.) Numer faksu: 768788716

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminazlotoryja@zlotoryja.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlotoryja.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://przetargi.zlotoryja.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi na dz. nr 737, 738, 735 w Wilkowie wraz z budową wyniesionego przejścia dla pieszych w obrębie skrzyżowania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-350d7e82-533d-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00070822

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004394/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa drogi na dz. nr 737,738,735, 909/23 w Wilkowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00295215/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZK-II.271.13.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 986583,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

- montaż rur osłonowych na przewód oświetlenia ulicznego oraz bednarki (bez przewodu, słupów) w zakresie objętym załączonym projekcie budowlanym (na cały zakres),
- przebudowa drogi (branża drogowa) w zakresie odcinka A-C długości od 0+000 do 0+540
Zamówieniem nie jest objęta budowa chodnika, zatoki autobusowej, mijanki oraz pobocza na dz. nr 909/23
Na odcinku A-C długości od 0+000 do 0+540 należy wykonać krawężnik wystający wzdłuż jezdni,
- obsługę geodezyjną inwestycji wraz z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej,
- organizację ruchu na czas budowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 695320,05 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

-przebudowa drogi na odcinku A-C od 0+540 do 0+663 i ma odcinku B-D od km 0+000 do 0+107,5 wraz z budową chodnika (zgodnie z projektem)
- budowa dwóch punktów oświetlenia dedykowanego przejścia dla pieszych wraz z zasileniem z projektowanego ZK według zakresu dla przejścia dla pieszych,
- budowa wyniesionego przejścia dla pieszych z kostki betonowej,
- dostawę i montaż oznakowania pionowego i poziomego według załączonych organizacji ruchu.
- obsługę geodezyjną inwestycji wraz z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej,
- organizację ruchu na czas budowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 291263,2 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W ramach postępowania dla danej części została złożona jedna oferta na kwotę brutto 847 470, 00 zł. Kwota jaką Zamawiający planował przeznaczyć na realizację zamówienia wynosi 700 000,00 zł,

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 847470,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 847470,00 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 494460,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 506760,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 494460,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowa „SPEC” Jarosław Romanowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6941562093

7.3.4) Miejscowość: Sokołowiec

7.3.5) Kod pocztowy: 59-540

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 494460,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2022-03-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane