Dostawa elementów elektronicznych. Znak sprawy: IA1.282.2.2022.MW
Politechnika Śląska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00071159
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-01 11:44
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6310200736
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
Wykonawcy
4 przyznane
POLTEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMysłowice, PL
148 645,5 PLNPOLTEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMysłowice, PL
157 440 PLNPOLTEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMysłowice, PL
83 640 PLNPOLTEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMysłowice, PL
83 640 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.