Budowa Sieradzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego - etap I
GMINA MIASTO SIERADZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00071707
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00071707/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-01 14:54
- Lokalizacja
- Sieradz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2c138e0c-8364-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 8272237737
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00071707 z dnia 2022-03-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Sieradzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego - etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO SIERADZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934335
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wojewódzki 1
1.5.2.) Miejscowość: Sieradz
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umsieradz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.umsieradz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmsieradz.e-zp.finn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Sieradzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego - etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c138e0c-8364-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00071707
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019108/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa Sieradzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego – etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00043819/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOR-Z.271.02.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 7396887,97 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4757874,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w systemie zaprojektuj i wybuduj zamówienia, polegającego na zaprojektowaniu, dostarczeniu, wykonaniu i uruchomieniu oprogramowania wraz z dostawą niezbędnego sprzętu i wyposażenia dla monitoringu miejskiego w Sieradzu. Przedmiot zamówienia stanowi pierwszy etap realizacji Sieradzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego
Zamówienie składać się będzie z następujących elementów:
a) budowa monitoringu miejskiego z uwzględnieniem stref wjazdu i wyjazdu z miasta,
b) realizacja programu „Czyste miasto”,
c) realizacja programu „Zdrowie”,
d) monitorowanie poziomu rzeki Warta.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest dokumentacji, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, obejmującej m.in. program funkcjonalno-użytkowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32260000-3 - Urządzenia do przesyłu danych
32323000-3 - Monitory wideo
32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo
32333100-7 - Rejestratory obrazu wideo
32333200-8 - Kamery wideo
32520000-4 - Sprzęt i kable telekomunikacyjne
32562100-1 - Kable światłowodowe do przesyłu informacji
34971000-4 - Urządzenia bezpośredniego monitorowania
35120000-1 - Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
48329000-0 - System obrazowania i archiwizowania
48821000-9 - Serwery sieciowe
51310000-8 - Usługi instalowania urządzeń telewizyjnych, radiowych, dźwiękowych i wideo
51612000-5 - Usługi instalowania urządzeń do przetwarzania informacji
64226000-6 - Usługi telematyczne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
72315200-8 - Usługi zarządzania siecią danych
72318000-7 - Usługi przesyłu danych
72320000-4 - Usługi bazy danych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty zaproponowana przez Wykonawcę przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i ma możliwości jej zwiększenia do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6675922,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6675922,54 PLN
| 2022-03-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |