Budowa ścieżek rowerowych na terenie gminy Legionowo w ramach projektu – 3 Części
Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00070846
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00070846/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-01 08:47
- Lokalizacja
- Legionowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9550a8b7-785f-11ec-beb3-a2bfa38226ab
- Identyfikator
- 5361923243
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00070846 z dnia 2022-03-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ścieżek rowerowych na terenie gminy Legionowo w ramach projektu – 3 Części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524832
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: marsz. Józefa Piłsudskiego 41
1.5.2.) Miejscowość: Legionowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-120
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 227663491
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.legionowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.legionowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/legionowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ścieżek rowerowych na terenie gminy Legionowo w ramach projektu – 3 Części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9550a8b7-785f-11ec-beb3-a2bfa38226ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00070846
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018441/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa ścieżki rowerowej w ul. Cynkowej i Al. Legionów
1.1.4 Budowa ścieżki rowerowej w ul. 3 Maja, Kościuszki z minirondem
1.1.5 Budowa ronda na skrzyżowaniu ulic: Z. Krasińskiego, gen. J. Sowińskiego, A. Grottgera
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane w ramach projektu Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 - Oś priorytetowa IV Przejście na gospodarkę niskoemisyjną - Działanie 4.3 Redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza - Poddziałanie 4.3.2 Mobilność miejska w ramach ZIT2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00024788/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Rz.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 0,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1:1. Przedmiotem zamówienia jest budowa skrzyżowania o ruchu okrężnym w ul. Sowińskiego, Krasińskiego, Grottgera wraz z budową drogi rowerowej
2. Zakres robót budowlanych:
1) przygotowanie terenu inwestycji, roboty rozbiórkowe
2) wymiana opraw oświetleniowych
3) budowa nowej linii oświetleniowej
4) wykonanie robót ziemnych polegających na korytowaniu
5) budowę ciągu pieszo-rowerowego długości ok. 50m nawierzchni asfaltowej
6) budowę skrzyżowania o ruchu okrężnym
7) przebudowa kolizji z siecią podziemną i nadziemną
8) budowę zjazdów indywidualnych do posesji
9) budowę odcinków chodnika z kostki betonowej
10) remont istniejących nawierzchni ulic
11) wykonanie odwodnienia poprzez budowę odcinka kanalizacji deszczowej
12) humusowanie i obsianie poboczy trawą
13) wykonanie oznakowania poziomego i pionowego
14) wycinka drzew
3. Szczegółowy opis urządzeń opisuje projekt budowlano-wykonawczy
4. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z:
1) projektem budowlanym branży drogowej – tom I
2) projektem architektoniczno-budowlanym branży elektrycznej – tom II/a
3) projektem architektoniczno-budowlanym branży elektrycznej – tom II/b
4) projektem budowlanym branży telekomunikacyjnej – tom III
5) projektem architektoniczno-budowlanym branży sanitarnej – tom IV
6) projektem architektoniczno-budowlanym branży sanitarnej – tom V
7) przedmiarami robót
8) specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót
9) projektami stałej i czasowej organizacji ruchu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 0,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2:5. Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi rowerowej w al. Legionów i ul. Cynkowej.
6. Zakres robót budowlanych:
1) przygotowanie terenu inwestycji, roboty rozbiórkowe
2) wymiana opraw oświetleniowych
3) wykonanie robót ziemnych polegających na korytowaniu
4) budowę drogi rowerowej i ciągu pieszo-rowerowego o długości ok. 480m z nawierzchni asfaltowej
5) budowę zjazdów indywidualnych do posesji
6) budowę odcinków chodnika z kostki betonowej
7) humusowanie i obsianie poboczy trawą
8) wykonanie oznakowania poziomego i pionowego
9) wycinka drzew
10) budowę peronu autobusowego
11) montaż wiaty na 20 rowerów
7. Szczegółowy opis urządzeń opisuje projekt techniczny.
8. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z:
1) projektem budowlanym
2) przedmiarami robót
3) specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót
4) projektami stałej i czasowej organizacji ruchu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 0,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3:9. Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi rowerowej w ul. 3 Maja, ul. Kościuszki wraz ze skrzyżowaniem o ruchu okrężnym.
10. Zakres robót budowlanych:
1) przygotowanie terenu inwestycji, roboty rozbiórkowe
2) przebudowa sieci teletechnicznej
3) przebudowa sieci elektrycznej
4) wykonanie robót ziemnych polegających na korytowaniu
5) budowę ciągu pieszo-rowerowego
6) budowę drogi rowerowej
7) budowę chodnika
8) budowa odwodnienia
9) budowę skrzyżowania o ruchu okrężnym
10) budowę zjazdów indywidualnych do posesji
11) przebudowa istniejących nawierzchni ulic
12) humusowanie i obsianie poboczy trawą
13) wykonanie oznakowania poziomego i pionowego
11. Szczegółowy opis urządzeń opisuje projekt techniczny.
12. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z:
1) projektem budowlanym
2) przedmiarami robót
3) specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót
4) projektami stałej i czasowej organizacji ruchu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 0,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
| 2022-03-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |