Przebudowa skateparku w Michałowicach w formule „zaprojektuj i wybuduj”
GMINA MICHAŁOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00071712
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00071712/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-01 14:56
- Lokalizacja
- Reguły, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5f5e163a-84f8-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 5342480595
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00071712 z dnia 2022-03-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa skateparku w Michałowicach w formule „zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MICHAŁOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Powstańców Warszawy 1
1.5.2.) Miejscowość: Reguły
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-816
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 3509191
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@michalowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.michalowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.michalowice.pl/zamowienia-publiczne/ogloszenia-przetargow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa skateparku w Michałowicach w formule „zaprojektuj i wybuduj”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f5e163a-84f8-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00071712
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022724/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Przebudowa skateparku w Michałowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00045919/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa skateparku w Michałowicach w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Skatepark położony jest na działce nr ew. 495/2 obr. 0005 (róg ul. Szkolnej i ul. 11-go Listopada w Michałowicach-Osiedle.
Wykonawca jest zobowiązany wykonać Przedmiot umowy zgodnie z dokumentacją:
1) Programem funkcjonalno-użytkowym,
2) Projektem przebudowy skateparku – materiałami do zgłoszenia prac budowlanych stanowiącym załącznik do zgłoszenia w Starostwie Pruszkowskim z dnia 04.11.2021 r.
2. W ramach zamówienia Wykonawca jest zobowiązany w szczególności do:
1) Opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej, w tym:
a) Projektu wykonawczego (w tym zagospodarowania terenu),
b) Przedmiarów i kosztorysów robót budowlanych,
c) Specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót (STWiOR).
2) Sprawowania nadzoru autorskiego przez Projektanta - autora dokumentacji projektowo-kosztorysowej, nad realizacją robót budowlanych wynikających z tej dokumentacji,
3) Wykonanie na podstawie ww. dokumentów robót budowlanych polegających na przebudowie skateparku,
4) Wykonanie kontroli bezpieczeństwa przebudowanego skateparku przez jednostkę badawczą posiadającą akredytację Polskiego Centrum Akredytacji.
5) Wykonanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej.
3. Istniejące wyposażenie skateparku stanowią systemowe sportowe urządzenia terenowe o konstrukcji drewnianej (sklejkowo-kompozytowej): Murek / podest, Grindbox, Rail prosty [1], Quarter 1, Fun Box, Quarter 2, Rail prosty [2] ponadto: słupki z łańcuchami. Powyższe elementy planuje się zdemontować i zutylizować.
4. Nawierzchnia placu (553,65m2)– asfaltowa z obrzeżem betonowym – do usunięcia wraz z podbudową do gł. 1,0m.
5. Projektowane wyposażenie skateparku stanowić mają sportowe obiekty terenowe (przeszkody) takie jak: Mini Rampa, Rail prosty, Walk-Box, Quarter 1, Fun Box, Quarter 2, murek, pochylnia.
6. Dobór obiektów terenowych (przeszkód) skateparku i ich rozmieszczenie należy wykonać z zachowaniem stref bezpieczeństwa oraz zgodne z aktualnie obowiązującą normą w tym zakresie: PN-EN 14974:2019:07 zastępującą wycofaną normę: PN-EN 14974+A1:2010. Urządzenia dla użytkowników sprzętu rolkowego – wymagania bezpieczeństwa i metody badań. Wszystkie elementy skateparku muszą posiadać certyfikaty, które muszą być potwierdzeniem kontroli bezpieczeństwa produktu, oraz obejmować monitorowanie produkcji przez niezależną i zatwierdzona jednostkę badawcza posiadającą akredytację PCA (Polskiego Centrum Akredytacji) np. certyfikat COBRABiD-BBC, TUV, itp.
7. Nawierzchnię skateparku – plac – w istniejącym obrysie należy wykonać jako posadzkę przemysłową, a obiekty terenowe (przeszkody) jako wykonane monolitycznie metodą natryskową, o rozmiarach i kształcie jak wskazanych na projekcie zagospodarowania terenu. Obiekty terenowe (przeszkody) skateparku o większych gabarytach należy wykonać na zasadzie szalunku traconego (wypełnieniem, stosownie do przeszkody, profilowanym styropianem – minimum EPS 200). Wszystkie elementy łukowe należy wykonać w technologii torkretowania na mokro. Wszystkie wzorniki, szalunki do elementów łukowych oraz ściągaczki muszą być wykonane na maszynach CNC w celu uzyskania jak najmniejszych odchyleń od docelowych gabarytów i założonej geometrii obiektów terenowych (przeszkód) skateparku.
8. Nie dopuszcza się montażu urządzeń w technologii prefabrykowanej.
9. Ostateczne parametry oraz rozmieszczenie elementów skateparku zostaną dobrane przez projektanta na etapie projektu wykonawczego i uzgodnione z Zamawiającym. Przebudowę placu skateparku należy dowiązać się do istniejącego zagospodarowania terenu oraz unikać kolizji z istniejąca infrastrukturą.
10. Teren budowy winien zostać wydzielony ogrodzeniem o wysokości min. 2m, odpowiednio oznakowany i zabezpieczony na czas prowadzenia robót. Należy zachować szczególną ostrożność z uwagi na istniejącą zieleń w najbliższym sąsiedztwie prowadzonych prac oraz potencjalne, niezinwentaryzowanie ani nie wykazane na aktualnej mapie do celów projektowych elementy infrastruktury technicznej.
11. Nie przewiduje się ogrodzenia ani zadaszenia skateparku. Należy dostosować się do istniejących rzędnych terenowych okalającego chodnika (i krawężnika) z zastrzeżeniem wykonania 1-1,5% spadku wykonywanej nawierzchni skateparku w kierunku powierzchni biologicznie czynnej, zlokalizowanej w najbliższym sąsiedztwie skateparku. Po zakończeniu robót w obrębie placu budowy, poza pytą skateparku oraz okalającymi chodnikami należy przywrócić nawierzchnię trawiastą.
12. Należy uwzględnić wymianę źródeł światła w istniejących oprawach latarni oświetlających plac skateparku - w ilości 7szt. na źródła LED
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.| 2022-03-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |