„Przebudowa lokali mieszkalnych nr 4+5, 17 i 26 w budynku zlokalizowanym przy ul. Niepodległości 79 w Wałbrzychu”
Miejski Zarząd Budynków spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00072282
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00072282/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-02 09:45
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-742c1299-7ab4-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 8862608287
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00072282 z dnia 2022-03-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa lokali mieszkalnych nr 4+5, 17 i 26
w budynku zlokalizowanym przy ul. Niepodległości 79 w Wałbrzychu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Budynków spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 891337815
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Generała Andersa 48
1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-304
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74 842-37-41, 74 842-42-00
1.5.8.) Numer faksu: 74/847-74-77
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzb@mzbwalbrzych.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzbwalbrzych.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminawalbrzych.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa lokali mieszkalnych nr 4+5, 17 i 26w budynku zlokalizowanym przy ul. Niepodległości 79 w Wałbrzychu”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-742c1299-7ab4-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00072282
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00030568/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: T-8/06/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie lokali mieszkalnych nr 4+5,17, 26 w budynku przy ul. Niepodległości 79 w Wałbrzychu, będących w zarządzaniu Zamawiającego.
Niniejsze postępowanie zostało podzielone na dwa następujące etapy:
Etap I – przebudowa lokali mieszkalnych nr 4+5, w budynku zlokalizowanym przy ul. Niepodległości 79 w Wałbrzychu
Etap II – przebudowa lokali mieszkalnych nr 17 i nr 26 w budynku zlokalizowanym przy ul. Niepodległości 79 w Wałbrzychu
2. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisują:
1) Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ,
2) Dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ,
3) Decyzja nr 250/2021 z dnia 05.05.2021 zatwierdzajaca projekt budowlany i udzielająca pozwolenia na przebudowę lokalu mieszkalnego i instalacji gazowej, wykonanie instaalacji centralnego ogrzewania wraz z montażem kotła gazowego, dwufunkcyjnego, kondensacyjnego w lokalu mieszkalnym nr 4+5 w budynku przy ul. Niepodległosci 79 w Wałbrzychu – dot. lokalu mieszkalnego nr 4+5 – etap I,
4) Zaswiadczenie z dnia 04.05.2021r. znak BAB.6743.301.2021 informujace o braku sprzeciwu na przebudowę lokalu mieszkalnego i instalacji gazowej z montażem ogrzewacza gazowego wnetrz typu MORA lub zamienne w lokalu nr 17 w budynku przy ul. Niepodległosci 79 w Wałbrzychu - dot. lokalu mieszkalnego nr 17 – etap II,
5) Zaswiadczenie z dnia 05.05.2021r. znak BAB.6743.302.2021 informujace o braku sprzeciwu na przebudowę lokalu mieszkalnego i instalacji gazowej z montażem jednego ogrzewacza typu MORA lub zamiennie w lokalu mieszkalnym nr 26 w budynku przy ul. Niepodległosci 79 w Wałbrzychu - dot. lokalu mieszkalnego nr 26 – etap II.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w niniejszym postępowaniu złożono w terminie cztery oferty.Oferta nr 1 została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp ponieważ jest niezgodna
z przepisami ustawy Pzp, w związku z art. 63 ust. 2 ustawy Pzp.
Oferta na 3 została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3c) ustawy Pzp.
Wobec powyższego, ze względu na fakt, że cena pozostałych ofert przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, wobec tego na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie udzielenie zamówienia ze względu na fakt, że cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 217953,23 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 287581,36 PLN
| 2022-03-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |