Budowa ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej – budowa otwartego basenu wraz z zjeżdżalnią, wodnym placem zabaw dla dzieci, zapleczem sanitarnym i technicznym obiektem kubaturowym w m Biała Niżna
GMINA GRYBÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00072188
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00072188/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-02 09:19
- Lokalizacja
- Grybów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b456fcb-87ff-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 7343515546
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00072188 z dnia 2022-03-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej – budowa otwartego basenu wraz z zjeżdżalnią, wodnym placem zabaw dla dzieci, zapleczem sanitarnym i technicznym obiektem kubaturowym w m Biała Niżna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRYBÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892268
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jakubowskiego 33
1.5.2.) Miejscowość: Grybów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-330
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminagrybow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminagrybow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/grybow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej – budowa otwartego basenu wraz z zjeżdżalnią, wodnym placem zabaw dla dzieci, zapleczem sanitarnym i technicznym obiektem kubaturowym w m Biała Niżna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b456fcb-87ff-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00072188
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00005908/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej – budowa otwartego basenu w miejscowości Biała Niżna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00048775/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.ZP.271.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej – budowa otwartego basenu wraz z zjeżdżalnią, wodnym placem zabaw dla dzieci, zapleczem sanitarnym i technicznym obiektem kubaturowym w miejscowości Biała Niżna.
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
a) budowę odkrytego basenu wraz z zjeżdżalnią i wodnym placem zabaw dla dzieci,
b) budowę budynku zaplecza basenowego (zaplecze sanitarne, techniczne oraz gastronomiczne),
c) budowę zewnętrznej instalacji wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej,
d) zagospodarowanie terenu.
3. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 4 do SWZ - dokumentacja techniczna (instalacji sanitarnych, architektura i konstrukcja, instalacji elektrycznej, zagospodarowanie terenu, technologia wody) składająca się z następujących opracowań:
a) dokumentacja projektowa,
b) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,
c) przedmiary robót (materiał pomocniczy przy wycenie robót).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45410000-4 - Tynkowanie
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu, w terminie wyznaczonym na składanie ofert, wpłynęło5 ofert. Oferta Wykonawcy Firma Usługowa „EKO-REM-BUD” Jan Cabak, 33-336 Łabowa 185, na kwotę 34 219 042,25 zł. brutto, oferta wykonawcy GRAND Andrzej Grygiel Korzenna 91,
na kwotę 38 868 000,00 zł., oferta wykonawcy Texom Sp. z o. o. al. Pokoju 1, 31-548 Kraków, na kwotę 30 130 064,01, oferta wykonawcy Konsorcjum: Lider: Transcom Sp. z o. o.
ul. Józefowska 5, 40-144 Katowice, Partner: F.H.U. Kursport Robert Kogut, ul. Brodowska 3,
33-300 Nowy Sącz, na kwotę 28 806 796,80 zł. oraz oferta wykonawcy Konsorcjum:
Lider: Firma Usługowo-Handlowa „WITEX” – Józef Witek, Siołkowa 437, 33-330 Grybów,
Partner: POLMEX Paweł Pancerz, Siołkowa 493, 33-330 Grybów na kwotę 28 449 000,00 zł.
Wszystkie złożone oferty, przekraczają kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia, tj. kwotę 18 000 000,00 zł., której zamawiający
nie może zwiększyć.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28449000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 38868000,00 PLN
| 2022-03-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |