Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej i kosztorysowej na zadanie inwestycyjne pn.: „Budowa Centrum Przesiadkowego w Ostrołęce”
Miasto Ostrołęka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00132700
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00132700/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-03-05 13:17
- Lokalizacja
- Ostrołęka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-08bbcafc-7b80-4826-968b-ee3426b5e965
- Identyfikator
- 7582142002
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00132700 z dnia 2025-03-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej i kosztorysowej na zadanie inwestycyjne pn.: „Budowa Centrum Przesiadkowego w Ostrołęce”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Ostrołęka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668410
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. gen. Józefa Bema 1
1.5.2.) Miejscowość: Ostrołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-410
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.ostroleka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostroleka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ostroleka1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej i kosztorysowej na zadanie inwestycyjne pn.: „Budowa Centrum Przesiadkowego w Ostrołęce”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08bbcafc-7b80-4826-968b-ee3426b5e965
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00132700
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045210/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej na zadanie "Budowa Centrum Przesiadkowego w Ostrołęce"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00113177
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KPZ.271.8.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej
i kosztorysowej na zadanie inwestycyjne pn.: „Budowa Centrum Przesiadkowego w Ostrołęce”
w ramach projektu "Rozwój infrastruktury transportu miejskiego w Ostrołęce"
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do wyznaczonego terminu składania ofert, tj. do dnia 05.03.2025 r. do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.W związku z powyższym na podstawie art. 255 pkt 1) cytowanej wyżej ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia prowadzone postępowanie.
| 2025-03-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |