Wykonywanie specjalistycznych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Geriatryczno - Internistycznym Szpitala Wolskiego

SZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00073914
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-03-03 09:40
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5271045483
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Specjalistyczne usługi medyczne

Wykonawcy

3 przyznane

Anna Woźny - AdamskaBiałystok, PL
117 800 PLN
Edyta MermerBiałystok, PL
117 800 PLN
Arkadiusz NiedźwieckiBiałystok, PL
117 800 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.