Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Mińsk Mazowiecki: Część A–Zadania: Barcząca, Chmielew, Grabina, Huta Mińska i Mikanów Część B–Zadania: Stara Niedziałka (2 zad.), Targówka
Gmina Mińsk Mazowiecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00074046
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00074046/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-03 10:19
- Lokalizacja
- Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-80faf054-85b0-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 8222146576
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoInstalacje niskiego napięcia
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00074046 z dnia 2022-03-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Mińsk Mazowiecki:
Część A–Zadania: Barcząca, Chmielew, Grabina, Huta Mińska i Mikanów
Część B–Zadania: Stara Niedziałka (2 zad.), Targówka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mińsk Mazowiecki
1.3.) Oddział zamawiającego: -
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582747
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Józefa Chełmońskiego 14
1.5.2.) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 25 - 75 62 500
1.5.8.) Numer faksu: 25 - 75 62 550
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@minskmazowiecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.minskmazowiecki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Mińsk Mazowiecki:Część A–Zadania: Barcząca, Chmielew, Grabina, Huta Mińska i Mikanów
Część B–Zadania: Stara Niedziałka (2 zad.), Targówka
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80faf054-85b0-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00074046
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018960/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00047263/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 190382,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w Części A jest budowa napowietrznej linii elektroenergetycznej 0,23 kV oświetlenia drogowego na terenie Gminy Mińsk Mazowiecki dla zadań w następujących miejscowościach:Zadania: Barcząca ul. Sosnowa,
Chmielew,
Grabina ul. Dywizjonu 303,
Huta Mińska i Mikanów;
Zakres robót obejmuje między innymi:
- wykonanie wykopów pod słupy,
- montaż słupów strunobetonowych wirowanych oraz żelbetowych,
- budowę sieci napowietrznej nn typu AsXSn 2x25 mm2,
- budowa sieci kablowej nn typu YKAXS 4x25 mm2,
- montaż złącza sterowania oświetleniem SON
- montaż opraw oświetleniowych typu LED na słupach,
- montaż wysięgników jednoramiennych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
4.5.5.) Wartość części: 155284,55 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W Części B zamówienia jest budowa napowietrznej linii elektroenergetycznej 0,23 kV oświetlenia drogowego na terenie Gminy Mińsk Mazowiecki dla zadań w miejscowości:Zadania: Stara Niedziałka ul. Łąkowa,
Stara Niedziałka ul. Polna,
oraz Targówka przebudowa linii elektroenergetycznej 0,23 kV wraz z montażem oprawy oświetlenia drogowego.
Zakres robót obejmuje między innymi:
- wykonanie wykopów pod słupy,
- montaż słupów strunobetonowych wirowanych oraz żelbetowych,
- budowę sieci napowietrznej nn typu AsXSn 2x25 mm2,
- budowa sieci kablowej nn typu YKAXS 4x25 mm2,
- montaż złącza sterowania oświetleniem SON
- montaż opraw oświetleniowych typu LED na słupach,
- montaż wysięgników jednoramiennych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
4.5.5.) Wartość części: 35098,37 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny dwóch ofert znacznie przewyższyły kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Trzecia oferta została błędnie podpisana i uniemożliwiła Zamawiającemu odczytanie treści złożonej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 215623,43 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 299812,50 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny dwóch ofert znacznie przewyższyły kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Trzecia oferta została błędnie podpisana i uniemożliwiła Zamawiającemu odczytanie treści złożonej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69125,81 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 102090,00 PLN
| 2022-03-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |