Przebudowa parteru budynku VII Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie, przy ul. Farbiarskiej 8, na budynek przedszkolny.

Gmina Lublin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00074654
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00074654/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-03 13:14
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8ecc3f91-619e-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
9462575811
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneKolektory słoneczne do produkcji ciepłaSieć telekomunikacyjnaSieć zintegrowanaSieć ethernetPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty instalacyjne elektryczneUkładanie kabliIzolacja cieplnaInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne gazoweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

EDACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWALublin, PL · lot 0
5 469 056 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00074654 z dnia 2022-03-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa parteru budynku VII Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie, przy ul. Farbiarskiej 8, na budynek przedszkolny.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lublin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019514

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Króla Władysława Łokietka 1

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-109

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lublin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lublin.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa parteru budynku VII Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie, przy ul. Farbiarskiej 8, na budynek przedszkolny.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ecc3f91-619e-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00074654

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000329/80/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.27 Przebudowa parteru budynku VII Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie na budynek przedszkolny

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00341757/05

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-P-I.271.125.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 5340150,87 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa parteru budynku VII Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie, przy ul. Farbiarskiej 8, na budynek przedszkolny.
2. Zakres zamówienia obejmuje przebudowę parteru budynku VII Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie, przy ul. Farbiarskiej 8, na budynek przedszkolny, w tym:
2.1. roboty budowlane:
a) roboty rozbiórkowe,
b) roboty konstrukcyjne i wykończeniowe,
c) budowę dojść i drogi wewnętrznej pożarowej,
2.2. roboty drogowe: budowa drogi wewnętrznej i parkingów,
2.3. roboty związane z zagospodarowaniem terenu:
a) budowa placów zabaw,
b) budowa placu ze stojakami na rowery,
c) wymiana ogrodzenia od strony ul. Farbiarskiej,
d) budowa ogrodzeń wewnętrznych,
e) wykonanie elementów małej architektury,
f) wykonanie ogrodzenia placów zabaw i central wentylacyjnych,
g) wykonanie na palach 2 zbiorników retencyjnych na deszczówkę,
h) uporządkowanie zieleni i zasianie trawy,
2.4. roboty elektryczne:
a) przebudowa sieci kablowej nN,
b) budowa oświetlenia terenu i sygnalizacji stanu napełnienia zbiornika wód opadowych, demontaż słupów oświetleniowych,
c) wykonanie instalacji elektrycznych wewnętrznych w budynku,
2.5. roboty sanitarne:
a) budowa instalacji kanalizacji deszczowej z separatorem substancji ropopochodnych,
b) wykonanie instalacji wewnętrznych wod.-kan, c.o. i c.t., wentylacji i klimatyzacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09331100-9 - Kolektory słoneczne do produkcji ciepła

32412100-5 - Sieć telekomunikacyjna

32413000-1 - Sieć zintegrowana

32415000-5 - Sieć ethernet

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45314310-7 - Układanie kabli

45321000-3 - Izolacja cieplna

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5469056,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7723170,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5469056,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Edach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9462658112

7.3.3) Ulica: ul. Różana 3

7.3.4) Miejscowość: Ciecierzyn

7.3.5) Kod pocztowy: 21-003

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5469056,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania zamówienia – 5 miesięcy od daty zawarcia umowy
2022-03-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane