Usługa utrzymania systemu

Sąd Okręgowy w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00092515
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-03-21 12:40
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7391226136
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie oprogramowania

Wykonawcy

7 przyznanych

Currenda Sp. z o. o.Sopot, PL
100 368 PLN
Currenda Sp. z o. o.Sopot, PL
64 575 PLN
Currenda Sp. z o. o.Sopot, PL
60 762 PLN
Currenda Sp. z o. o.Sopot, PL
64 575 PLN
Currenda Sp. z o. o.Sopot, PL
64 575 PLN
Currenda Sp. z o. o.Sopot, PL
64 575 PLN
Currenda Sp. z o. o.Sopot, PL
68 388 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.