Dostawa wraz z montażem mebli oraz elementów wyposażenia dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Brzeszczach
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00449865
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00449865/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-08 09:27
- Lokalizacja
- Brzeszcze, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-08232cec-32ef-11ef-acf6-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 5492434036
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00449865 z dnia 2024-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z montażem mebli oraz elementów wyposażenia dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Brzeszczach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122640340
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: MICKIEWICZA 3
1.5.2.) Miejscowość: Brzeszcze
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-620
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mkopernik2@poczta.fm
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zsp5.brzeszcze.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-08232cec-32ef-11ef-acf6-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wraz z montażem mebli oraz elementów wyposażenia dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Brzeszczach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08232cec-32ef-11ef-acf6-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449865
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00370207/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa wraz z montażem mebli oraz elementów wyposażenia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00383187
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSP5.261.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 174797,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem mebli oraz elementów wyposażenia do pokoju nauczycielskiego, salek terapeutycznych, sal lekcyjnych w nowo powstałym skrzydle Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Brzeszczach.
1. Przedmiot zamówienia obejmuje dwie części/zakresy:
1) Część nr 1 – Dostawa i montaż mebli wraz z elementami wyposażenia sal lekcyjnych (meble winny posiadać atesty i certyfikaty pozwalające na stosowanie ich w jednostce oświatowej).
2) Część nr 2 – Dostawa i montaż mebli do pokoju nauczycielskiego, aneksu szatniowego
i aneksu kuchennego wraz z elementami wyposażenia sal terapeutycznych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ tj.:
a) Kalkulacja wyceny dla Części nr 1 – załącznik nr 1a do SWZ,
b) Kalkulacja wyceny dla Części nr 2 – załącznik nr 1b do SWZ,
c) Opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 1– załącznik nr 7a do SWZ
d) Opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 2 – załącznik nr 7b do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
39160000-1 - Meble szkolne
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172262,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 656303,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 172262,73 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BENER Michał Benka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9570275454
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172262,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-08-30| 2024-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |