Wynajem, pranie i serwis odzieży roboczej i ochronnej dzierżawionej i będącej własnością Zamawiającego wraz z wynajmem szaf ubraniowych

"ZAKŁAD UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH RUDNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00132858
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00132858/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-05 13:48
Lokalizacja
Rudno, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8fbe0351-56de-4a44-afff-4ae0c4ffdedd
Identyfikator
7412074997
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatkiUsługi prasowaniaUsługi krawieckieUsługi zarządzania pralniąUsługi w zakresie naprawy odzieży i wyrobów włókienniczych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00132858 z dnia 2025-03-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wynajem, pranie i serwis odzieży roboczej i ochronnej dzierżawionej i będącej własnością Zamawiającego wraz z wynajmem szaf ubraniowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "ZAKŁAD UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH RUDNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280320880

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rudno 17

1.5.2.) Miejscowość: Rudno

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 896441244

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zuokrudno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zuokrudno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zuokrudno.ezamawiajacy.pl/app/login

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wynajem, pranie i serwis odzieży roboczej i ochronnej dzierżawionej i będącej własnością Zamawiającego wraz z wynajmem szaf ubraniowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8fbe0351-56de-4a44-afff-4ae0c4ffdedd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00132858

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00102775

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP1/ZP/4/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wynajem, pranie i serwis odzieży roboczej i ochronnej wynajmowanej i będącej własnością Zamawiającego wraz z wynajmem szaf ubraniowych” obejmujący :a) najem odzieży roboczej dla pracowników ZUOK RUDNO wyspecyfikowanej w Opisie Przedmiotu Zamówienia b) pranie i serwis Odzieży wynajmowanej od Wykonawcy oraz będącej własnością Zamawiającego c) najem szaf wrzutowych zbiorczych (w tym dla Odzieży ocieplanej), szaf ubraniowych oraz szaf na odzież skażoną biologicznie lub chemicznie wyspecyfikowanych co do ilości i rodzaju określonych w OPZ.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa Załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

98315000-4 - Usługi prasowania

98393000-4 - Usługi krawieckie

98311100-7 - Usługi zarządzania pralnią

50830000-2 - Usługi w zakresie naprawy odzieży i wyrobów włókienniczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 226 ust 1 pkt 3 i 6 ustawy Pzp Zamawiający odrzuca ofertę jeżeli jest niezgodna z przepisami ustawy i nie została sporządzona lub przekazana w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi oraz organizacyjnymi sporządzania lub przekazywania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonymi przez zamawiającego.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 455683,17 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 455683,17 PLN

2025-03-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi