Modernizacja dróg na terenie gminy Mochowo w miejscowościach: Cieślin, Bożewo Nowe - Grodnia, Zglenice Małe - Zglenice Duże
Gmina Mochowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00075802
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00075802/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-04 11:38
- Lokalizacja
- Mochowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-24a7a3f6-8b0b-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 7761615078
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00075802 z dnia 2022-03-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg na terenie gminy Mochowo w miejscowościach: Cieślin, Bożewo Nowe - Grodnia, Zglenice Małe - Zglenice Duże
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mochowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015773
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sierpecka, 2
1.5.2.) Miejscowość: Mochowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-214
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpubliczne@mochowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mochowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mochowo.bipgmina.pl/wiadomosci/3/lista/przetargi1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg na terenie gminy Mochowo w miejscowościach: Cieślin, Bożewo Nowe - Grodnia, Zglenice Małe - Zglenice Duże2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-24a7a3f6-8b0b-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00075802
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031760/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja dróg na terenie gminy Mochowo: 1. relacji Bożewo Nowe - Grodnia, 2. relacji Zglenice Małe - Zglenice Duże, 3. w miejscowości Cieślin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00054196/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dróg na terenie gminy Mochowo w m. Cieślin, relacji Bożewo Nowe – Grodnia, Zglenice Małe – Zglenice Duże w formule zaprojektuj-wybuduj. Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej, STWiOR, Stałą Organizacją Ruchu, Tymczasową Organizację Ruchu dla: 1) drogi gminnej nr 370226W w m. Cieślin na odcinku o długości 1,4 km zgodnie z załącznikiem graficznym dołączonym do Programu Funkcjonalno – Użytkowego. Droga na odcinku od km 0+000 do km 0+362 posiada już zatwierdzoną dokumentację projektową, STWiOR i Stałą Organizację Ruchu – załącznik do SWZ; należy opracować Tymczasową Organizację Ruchu, 2) drogi relacji Zglenice Małe – Zglenice Duże: 370211W, dz. ew. nr 236 obręb Zglenice Duże: dz. ew. nr 227, obręb Zglenice Małe: dz. ew. nr 36/1, 37/2, 36/3, 28 zgodnie z załącznikiem graficznym dołączonym do Programu Funkcjonalno – Użytkowego, 3) droga gminna relacji Bożewo Nowe – Grodnia posiada już zatwierdzoną dokumentację projektową oraz STWiOR – załącznik do SWZ; należy opracować Stałą Organizację Ruchu oraz Tymczasową Organizację Ruchu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ, Program Funkcjonalno - Użytkowy i dokumentacja projektowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71355000-1 - Usługi pomiarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Wskutek analizy swych możliwości finansowych Zamawiający stwierdził, iż nie jest możliwe zwiększenie kwoty wstępnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny z najkorzystniejszą ofertą.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3286868,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3286868,46 PLN
| 2022-03-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |