Przebudowa drogi gminnej nr 109677L w miejscowości Makowiska od km 1+905,00 do km 2+248,00 Gmina Żółkiewka

GMINA ŻÓŁKIEWKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00132936
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00132936/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-03-05 14:02
Lokalizacja
Żółkiewka-Osada, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a0d3c785-f9f8-480c-8e6c-aabced768447
Identyfikator
5641692951
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie regulacji ruchu

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK MICHAŁEKLublin, PL · lot 0
306 481,56 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00132936 z dnia 2025-03-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 109677L w miejscowości Makowiska od km 1+905,00 do km 2+248,00 Gmina Żółkiewka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻÓŁKIEWKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371726

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Hetmana Żółkiewskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Żółkiewka-Osada

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-335

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 846831676

1.5.8.) Numer faksu: 846831678

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zolkiewka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zolkiewka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.zolkiewka.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 109677L w miejscowości Makowiska od km 1+905,00 do km 2+248,00 Gmina Żółkiewka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0d3c785-f9f8-480c-8e6c-aabced768447

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00132936

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037909/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa drogi gminnej nr 109677L w miejscowości Makowiska od km 1+905,00 do km 2+248,00 Gmina Żółkiewka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00040094

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKR.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 466284,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: „Przebudowa drogi gminnej nr 109677L w miejscowości Makowiska od km 1+905 do km 2+248, gmina Żółkiewka":
4.1.1. Przedmiotem inwestycji jest „Przebudowa drogi gminnej nr 109677L w miejscowości Makowiska od km 1+905 do km 2+248, gmina Żółkiewka”. Przebudowa obejmuje odcinek przedmiotowej drogi o długości 343 mb. Celem inwestycji jest przebudowa odcinka drogi gminnej w zakresie nośności nawierzchni jezdni;
4.2. Zakres zamówienia obejmuje:
I. ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE
II ROBOTY ZIEMNE
III. Zabezpieczenia kabli
IV. ROBOTY NAWIERZCHNIOWE
A. Profilowanie i warstwa odcinająca
B. PODBUDOWA
C. NAWIERZCHNIA
V. PLANTOWANIE POBOCZY
VI. URZĄDZENIA DROGOWE
VII. OBSŁUGA GEODEZYJNA

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249172 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1214738 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 249172 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jacek Michałek Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 432734822

7.3.3) Ulica: ul. Gęsia 27

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-719

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 306481,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-09-30
2025-03-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane