Budowa rampy rozładunkowej w Teatrze Powszechnym pl. Jagielloński”
Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00076701
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00076701/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-06 14:45
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9d0d3743-8a92-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 7960078447
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00076701 z dnia 2022-03-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa rampy rozładunkowej w Teatrze Powszechnym pl. Jagielloński”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
1.3.) Oddział zamawiającego: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000741720
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Jagielloński 15
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 386 52 86
1.5.8.) Numer faksu: 48 386 52 90
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: teatr@teatr.radom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.teatr.radom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/teatr_radom1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa rampy rozładunkowej w Teatrze Powszechnym pl. Jagielloński”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d0d3743-8a92-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00076701
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021458/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa rampy rozładunklowej w Teatrze Powszechnym pl. Jagielloński
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00054754/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych wraz z wykonaniem niezbędnych robót towarzyszących w ramach realizacji zadania pn. „Budowa rampy rozładunkowej w Teatrze Powszechnym pl. Jagielloński” Szczegółowy zakres koniecznych do wykonania robót stanowiących przedmiot zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45212322-9 - Roboty budowlane w zakresie teatrów
45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych
45232452-5 - Roboty odwadniające
45232460-4 - Roboty sanitarne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45262700-8 - Przebudowa budynków
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2022-03-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |