Wykonanie kładki dla pieszych przy zbiorniku Stary Młyn oraz utwardzenie ciągów pieszych przy zbiornikach Browary

Gmina Końskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00076549
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00076549/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-04 15:27
Lokalizacja
Końskie, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-72bac162-8cdf-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
6581872838
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00076549 z dnia 2022-03-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie kładki dla pieszych przy zbiorniku Stary Młyn oraz utwardzenie ciągów pieszych przy zbiornikach Browary

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Końskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009797

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzantów 1

1.5.2.) Miejscowość: Końskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-200

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 41 372 32 49

1.5.8.) Numer faksu: 41 372 29 55

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umkonskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umkonskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://umkonskie.bipgmina.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie kładki dla pieszych przy zbiorniku Stary Młyn oraz utwardzenie ciągów pieszych przy zbiornikach Browary

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72bac162-8cdf-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00076549

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023537/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Wykonanie kładki dla pieszych przy zbiorniku Stary Młyn oraz utwardzenie ciągów pieszych przy zbiornikach Browary

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00055852/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-271.1.4.2022.EP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 (Utwardzenie ciągów pieszych przy zbiornikach Browary)
Przedmiotem zamówienia części pierwszej jest wykonanie ciągów pieszych przy zbiorniku wodnym Browary I w Końskich według dokumentacji projektowej.
Wykonawca utwardzi dwa ciągi piesze:
 ciąg pieszy nr 1 o długości L=84,00 m, szerokości 2,00 m. Pochylenie poprzeczne jednostronne, i=2,0%
w kierunku zachodnim. Konstrukcja ciągu – żwir drobny gr. 5 cm, podbudowa z kruszywa łamanego 8-16 stabilizowanego mechanicznie gr. 10 cm, warstwa odsączająca z piasku średnioziarnistego gr. 10 cm. Ciąg pieszy obustronnie ograniczony opornikiem drogowym 8x30x100 cm. Pochylenie niwelety ciągu pieszego nr 1 wynosi od ok. 0,8% do 2,3 %.
 ciąg pieszy nr 2 o długości L=34,00 m, szerokości 2,00 m. Pochylenie poprzeczne jednostronne, i=2,0%
w kierunku wschodnim. Konstrukcja ciągu – żwir drobny gr. 5 cm, podbudowa
z kruszywa łamanego 8-16 stabilizowanego mechanicznie gr. 10 cm, warstwa odsączająca
z piasku średnioziarnistego gr. 10 cm. Ciąg pieszy obustronnie ograniczony opornikiem drogowym 8x30x100 cm. Pochylenie niwelety ciągu pieszego nr 2 wynosi do ok. 0,5% do 1,2%.

Wykonawca wykona roboty budowlane na podstawie:
 decyzji Starosty Koneckiego Nr BP.6740.474.2020.KS z dnia 08.01.2021 r.
 projektu budowlanego,
 projektu wykonawczego,
 specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych,
 przedmiarów (stanowiący jedynie materiał pomocniczy).
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa załączona dokumentacja projektowa, STWiORB, przedmiar robót (przedmiar robót stanowi materiał pomocniczy).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 66527,14 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 (Wykonanie kładki dla pieszych przy zbiorniku Stary Młyn)
Przedmiotem zamówienia części drugiej jest wykonanie pomostu rekreacyjnego oraz utwardzonego ciągu pieszego przy zbiorniku Stary Młyn w Końskich według dokumentacji projektowych dla
etapu I oraz dla etapu II. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca uwzględnił w swojej ofercie wykorzystanie części materiału potrzebnego do budowy pomostu tj. dźwigarów stalowych wraz ze stężeniami, które stanowią własność Zamawiającego.
 Wykonawca oczyści dźwigary stalowe wraz ze stężeniami pochodzącymi z rozbiórki innego obiektu mostowego, a także usunie zbędne elementy przyspawane do dźwigarów, podda je piaskowaniu, a następnie zabezpieczy antykorozyjnie całą konstrukcję stalową. Wykonawca wykona pomost rekreacyjny o długości całkowitej Lc=15,05 m, szerokości pomostu w świetle poręczy wynosi 2,80 m, pokładzie oraz poręczach drewnianych, konstrukcji nośnej z dwóch dźwigarów stalowych NP 550, Lc=15,05 m w rozstawie 1,62 m, usztywnionych stężeniami poprzecznymi w ilości 4 szt. z ceownika 300 (dźwigary z rozbiórki obiektu mostowego, stanowią własność Zamawiającego), podpór – po dwa pale żelbetowe w rurach stalowych Ø 40 cm zwieńczone oczepami żelbetowymi wykonywanymi na mokro, belki stalowe oparte na oczepach na łożyskach elastomerowych o wymiarach 15 x 20 x 3,8 cm, za dźwigarami stalowymi ułożyć żelbetowe płyty zapleczne podtrzymujące nasyp ciągów pieszych. Rzędną spodu konstrukcji dowiązano do rzędnej.
 Wykonawca utwardzi dwa ciągi piesze przy pomoście o łącznej długości ok. L=20,0 m, szerokości 3,00 m. Pochylenie poprzeczne jednostronne, i=3,0% w kierunku zachodnim. Konstrukcja ciągu – górna warstwa nawierzchni z kruszywa o uziarnieniu 0-31,5 mm o gr. 5 cm, dolna warstwa nawierzchni z kruszywa o uziarnieniu 31,5-63,0 mm o gr. 10 cm. Ciąg pieszy obustronnie ograniczony opornikiem drogowym 8x30x100cm.
 Wykonawca utwardzi ciąg pieszy o długości L=160,10 m, szerokości 2,50 m. Pochylenie poprzeczne jednostronne, i=2,0% w kierunku zachodnim. Konstrukcja ciągu – żwir drobny gr. 5 cm, podbudowa z kruszywa łamanego 8-16 stabilizowanego mechanicznie gr. 10 cm, warstwa odsączająca z piasku średnioziarnistego gr. 10 cm. Ciąg pieszy obustronnie ograniczony opornikiem drogowym 8x30x100cm. Pochylenie niwelety ciągu pieszego wynosi od ok 0,1% do 0,8%.

Wykonawca wykona roboty budowlane na podstawie:
 zgłoszeniem budowy lub wykonania robót budowlanych BP.6743.371.2021.MC
 projektu budowlanego,
 projektu wykonawczego,
 specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych,
 przedmiarów (stanowiący jedynie materiał pomocniczy).
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa załączona dokumentacja projektowa, STWiORB, przedmiar robót (przedmiar robót stanowi materiał pomocniczy).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 160261,79 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

2022-03-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane