Budowa budynków remiz OSP w Ruszowicach, Szczyglicach, Przedmościu i Serbach, świetlicy w Turowie i szatni sportowej w Serbach z odnawialnymi źródłami energii
Gmina Głogów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00076904
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00076904/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-07 09:35
- Lokalizacja
- Głogów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-62f2efdf-8ef6-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 6931940487
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00076904 z dnia 2022-03-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynków remiz OSP w Ruszowicach, Szczyglicach, Przedmościu i Serbach, świetlicy w Turowie i szatni sportowej w Serbach z odnawialnymi źródłami energii
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Głogów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647311
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piaskowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Głogów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 836 55 55
1.5.8.) Numer faksu: 76 836 55 67
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminaglogow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminaglogow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaglogow.bip.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynków remiz OSP w Ruszowicach, Szczyglicach, Przedmościu i Serbach, świetlicy w Turowie i szatni sportowej w Serbach z odnawialnymi źródłami energii2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62f2efdf-8ef6-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00076904
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019220/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa budynków remiz OSP w Ruszowicach, Szczyglicach, Przedmościu i Serbach, świetlicy w Turowie i szatni sportowej w Serbach z odnawialnymi źródłami energii
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00058493/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 7829934,69 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) budowę budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Ruszowicach przy ul. Pomarańczowej, działka nr ewid. 296, obręb 0011 Ruszowice, jednostka ewidencyjna 020302_2 Głogów, roboty należy wykonać zgodnie z Decyzją zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającą pozwolenie na budowę,
2) rozbudowę budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczyglicach przy ul. Dalkowskiej 2, działka nr ewid. 58/3, obręb 0014 Szczyglice, jednostka ewidencyjna 020302_2 Głogów, roboty należy wykonać zgodnie z Decyzją zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającą pozwolenie na budowę,
3) budowę budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Przedmościu działka nr ewid. 116/1, obręb 0009 Przedmoście, jednostka ewidencyjna 020302_2 Głogów, przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym,
4) budowę budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Serbach przy ul. Gospodarczej 16, działka nr ewid. 307/1, 307/3, 285/1 obręb 0012 Serby, jednostka ewidencyjna 020302_2 Głogów, roboty należy wykonać zgodnie z Decyzją zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającą pozwolenie na rozbiórkę oraz zgodnie z Decyzją zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającą pozwolenie na budowę,
5) budowę budynku świetlicy wiejskiej w Turowie, działka nr ewid. 31/3, obręb 0015 Turów, jednostka ewidencyjna 020302_2 Głogów, roboty należy wykonać zgodnie z Decyzją zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającą pozwolenie na budowę,
6) budowę budynku szatni sportowej w Serbach, działka nr ewid. 476, 477 i 475/11, obręb 0012 Serby, jednostka ewidencyjna 020302_2 Głogów, roboty należy wykonać zgodnie z Decyzją zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającą pozwolenie na budowę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie do 04.03.2022 r., do godz. 9.00 w przedmiotowym postępowania nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym postępowanie należy unieważnić na podstawie art. 255 pkt 1 ustawyz dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2021 poz. 1129 ze zm.).
Uzasadnienie prawne.
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2021 poz. 1129 ze zm.) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne.
W przedmiotowym postępowania nie wpłynęła żadna oferta.
| 2022-03-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |