Remonty cząstkowe dróg na terenie miasta i gminy Krapkowice

GMINA KRAPKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00076979
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00076979/02
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-07 10:10
Lokalizacja
Krapkowice, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7f01fb64-7cf9-11ec-83b1-bea871b78b5b
Identyfikator
1990012987
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty w zakresie nawierzchni ulicInstalowanie znaków drogowychFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychFundamentowanie dróg

Wykonawcy

2 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00076979 z dnia 2022-03-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe dróg na terenie miasta i gminy Krapkowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRAPKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413099

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 17

1.5.2.) Miejscowość: Krapkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-303

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 77 44 66 837

1.5.8.) Numer faksu: 77 44 66 888

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: f.bielec@krapkowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.krapkowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.krapkowice.pl/11549/2737/remonty-czastkowe-drog-na-terenie-miasta-i-gminy-krapkowice-bzp271112022.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty cząstkowe dróg na terenie miasta i gminy Krapkowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f01fb64-7cf9-11ec-83b1-bea871b78b5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00076979

2.6.) Wersja ogłoszenia: 02

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016972/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.25 Remonty cząstkowe dróg na terenie miasta i gminy Krapkowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00039556/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 850654,44 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 499800,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia: jest są roboty budowlane polegające na wykonaniu remontów cząstkowych i remontów bieżących dróg gminnych o nawierzchni mineralno-bitumicznej wraz z regulacją urządzeń obcych oraz remonty bieżące dróg gminnych i chodników o nawierzchni z kostki brukowej betonowej, granitowej, bloczków, trylinki, tłuczniowej z wymianą obrzeży, krawężników i regulacją urządzeń obcych.
Przedmiotowe zadanie zostało podzielone na dwie: Części I (Zadanie nr 1) i Część II (Zadanie nr 2):
Część I (Zadanie nr 1): Remonty cząstkowe dróg gminnych i wewnętrznych o nawierzchni mineralno-bitumicznej wraz z regulacją urządzeń obcych w 2022 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera (OPZ) stanowiący załącznik nr 1.1 i 1.2. do SWZ, oraz z przedmiaru robót stanowiącego załączniki nr 10.1 i 10.2 do SWZ oraz Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) stanowiących
załącznik nr 9 do SWZ oraz formularzy cenowych stanowiących załącznik nr 11.i 11.2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

4.5.5.) Wartość części: 421986,06 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia: są roboty budowlane polegające na wykonaniu remontów cząstkowych i remontów bieżących dróg gminnych o nawierzchni mineralno-bitumicznej wraz z regulacją urządzeń obcych oraz remonty bieżące dróg gminnych i chodników o nawierzchni z kostki brukowej betonowej, granitowej, bloczków, trylinki, tłuczniowej z wymianą obrzeży, krawężników i regulacją urządzeń obcych.
Przedmiotowe zadanie zostało podzielone na dwie: Części I (Zadanie nr 1) i Część II (Zadanie nr 2): Część II (Zadanie nr 2): Remonty cząstkowe dróg gminnych, wewnętrznych oraz chodników o nawierzchni z kostki brukowej betonowej, kostki brukowej granitowej, bloczków betonowych, trylinki, tłuczniowej, płyt betonowych, naprawy i wymiana obrzeży i krawężników, remonty obiektów z betonu plantowanie poboczy, czyszczenie przepustów drogowych i rowów przydrożnych oraz regulacja urządzeń obcych (kratki ściekowe, studnie, zawory) w 2022 roku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera (OPZ) stanowiący załącznik nr 1 i 1.2. do SWZ, oraz z przedmiaru robót stanowiącego załączniki nr 10.1 i 10.2 do SWZ oraz Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ oraz formularzy cenowych stanowiących załącznik nr 11.i 11.2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

4.5.5.) Wartość części: 428668,38 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

2022-03-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane