Wykonanie przeglądów serwisowych i napraw klimatyzacji precyzyjnej oraz wentylacji w budynku przy ul. Świerkowej 10 w Poznaniu
Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00449872
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00449872/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-08 09:30
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-05f1138b-23e6-11ef-a500-1a0072d5d2bd
- Identyfikator
- 2090001440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00449872 z dnia 2024-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie przeglądów serwisowych i napraw klimatyzacji precyzyjnej oraz wentylacji w budynku przy ul. Świerkowej 10 w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257822
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Kolegiacki 17
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-841
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpb@um.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.poznan.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/poznan1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie przeglądów serwisowych i napraw klimatyzacji precyzyjnej oraz wentylacji w budynku przy ul. Świerkowej 10 w Poznaniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05f1138b-23e6-11ef-a500-1a0072d5d2bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449872
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049162/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.46 Wykonanie przeglądów serwisowych i napraw klimatyzacji precyzyjnej oraz wentylacji w budynku Urzędu Miasta Poznania ul. Świerkowa 10 w Poznaniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00355547
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPb-II.271.41.2024.EM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 204923,58 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest:
a) dwukrotny przegląd central wentylacyjnych w budynku
przy ul. Świerkowej 10 w Poznaniu,
b) dwukrotny przegląd systemu klimatyzacji precyzyjnej i pompy ciepła
w budynku Archiwum Urzędu Miasta Poznania,
c) jednokrotne czyszczenie systemu wentylacji mechanicznej wraz
z anemostatami oraz wentylacji wyciągowej z WC wraz z anemostatami
w części szkolnej i Archiwum,
d) czterokrotna wymiana filtrów w centralach wentylacyjnych,
e) jednokrotna wymiana filtrów wody,
f) utrzymanie w pełnej sprawności w okresie obowiązywania umowy systemów klimatyzacji i wentylacji w budynku przy ul. Świerkowej 10
w Poznaniu,
g) wykonanie napraw awaryjnych systemu klimatyzacji i wentylacji
w zależności od ich wystąpienia,
h) utrzymanie w ruchu systemu klimatyzacji i wentylacji w okresie obowiązywania umowy.
2) Wykonawca zobowiązany jest do:
a) przedstawienia do akceptacji Zamawiającego harmonogramu planowanych przeglądów;
b) podpisywania protokołów z przeglądów przez przedstawicieli Wykonawcy, posiadających kwalifikacje, o których mowa w pkt V. 1. 3) lit. b) SWZ;
c) utrzymania w pełnej sprawności systemu wentylacji i klimatyzacji (urządzeń i instalacji) w budynku przy ul. Świerkowej 10 w Poznaniu;
d) reakcji na zgłoszenie, o którym mowa w § 6 ust. 3 Umowy, poprzez wysłanie grupy serwisowej na miejsce awarii w terminach określonych
w § 6 ust. 1 Umowy, zgodnie ze złożoną ofertą;
e) w przypadku wystąpienia wycieku środka chłodniczego w wyniku rozszczelnienia urządzenia, Wykonawca zobowiązany jest
do sporządzenia protokołu zawierającego informacje niezbędne
do sporządzenia wymaganych prawem sprawozdań, które przekazywane są do właściwych organów;
f) sprzątnięcia pomieszczeń i korytarzy, które zostały zanieczyszczone
w związku z wykonaniem usługi.
3) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został
we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ.
4) Wykaz serwisowanych instalacji i urządzeń (wentylacji i klimatyzacji), stanowi Załącznik nr 2 do Umowy.
5) Zakres czynności, które Wykonawca zobowiązany jest wykonać podczas przeglądu klimatyzacji i wentylacji oraz czyszczenia i dezynfekcji systemów wentylacji, określa Załącznik nr 3 do Umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50712000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232322,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 232322,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 232322,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INGENIERA HANNA WRÓBLEWSKA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7772422644
7.3.3) Ulica: BRZOZOWA 3
7.3.4) Miejscowość: MOSINA
7.3.5) Kod pocztowy: 62-050
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca zamierza powierzyć część zamówienia podwykonawcy ABC Instalacje Tomasz Majorczyk, ul. Truskawkowa 8, 62-052 Komorniki, NIP 9231572913, w następującym zakresie: serwisu i napraw w zakresie kwalifikacji zawodowych, a także doświadczenia.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 232322,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |