Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie gminy Czarny Dunajec w sezonie zimowym 2021-2022 – zamówienie uzupełniające
MIASTO I GMINA CZARNY DUNAJEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00076978
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-07 10:08
- Lokalizacja
- Czarny Dunajec, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7352843273
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
6 przyznanych
KRZYSZTOF STACHOŃZakopane, PL
37 000 PLNSTANISŁAW MAŚNICAPiekielnik, PL
35 000 PLNJACEK KUŁACHSuche, PL
30 000 PLNSTANISŁAW MAŚNICAPiekielnik, PL
37 000 PLNJACEK KUŁACHSuche, PL
30 000 PLNDARIUSZ WĘGRZYNCzarny Dunajec, PL
11 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.