Budowa Regionalnego Centrum Patriotyzmu im. Marii i Lecha Kaczyńskich
Gmina Chocianów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00077642
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00077642/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-07 13:48
- Lokalizacja
- Chocianów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b356cc9-8a72-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 6922253913
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00077642 z dnia 2022-03-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Regionalnego Centrum Patriotyzmu im. Marii i Lecha Kaczyńskich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chocianów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647570
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 10
1.5.2.) Miejscowość: Chocianów
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-140
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bok@chocianow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://chocianow.bip.pbox.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://chocianow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Regionalnego Centrum Patriotyzmu im. Marii i Lecha Kaczyńskich2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b356cc9-8a72-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00077642
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017562/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Regionalne Centrum Patriotyzmu im. Marii i Lecha Kaczyńskich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00055418/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RU.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa Regionalnego Centrum Patriotyzmu im. Marii i Lecha Kaczyńskich.
1. Nazwa zamówienia:
Budowa Regionalnego Centrum Patriotyzmu im. Marii i Lecha Kaczyńskich.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) Wykonanie robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, decyzji pozwolenia na budowę, wykonanie zagospodarowania terenu, a także niezbędnych robót rozbiórkowych oraz innych robót opisanych dokumentacją projektową, dołączone do SWZ przedmiary robót należy traktować jako dokumenty pomocnicze,
b) Modernizacja odcinka ul. Wesołej oraz ul. Spacerowej,
c) Wykonanie napisu świetlnego wg załączonego przykładowego wzoru,
d) Opracowanie kompletnych dokumentacji powykonawczych w 2 egzemplarzach,
e) Przygotowanie dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.
2.1. Budowa Centrum Patriotyzmu im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Chocianowie wraz z zagospodarowaniem terenu, budową odcinka ścieżki rowerowej oraz ciągu pieszo-rowerowego na dz. nr 56, 57, 145, 225/2, 225/3 obręb 3 Chocianów obejmująca:
a) Rozbiórka elementów zagospodarowania terenu,
b) Przebudowę trzech budynków (A,B,C),
c) Budowę zewnętrznych elementów przyłączy sanitarnych, elektrycznych oraz instalacji oświetlenia terenu,
d) Wykonanie wewnętrznych instalacji sanitarnych, wentylacji i ogrzewania, elektroenergetycznych i teletechnicznych,
e) Wykonanie zagospodarowanie terenu zgodnie z projektem budowlanym,
f) Usunięcie kolidujących z inwestycją drzew i krzewów wraz z wykonaniem nasadzeń i trawników.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ (załącznik nr 6, 6a, 6b, 6c) tj.:
a) - przedmiar robót, stanowiący element pomocniczy,
b) - specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
c) - dokumentacja projektowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający dnia 11.02.2022 r. wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie pn. „Budowa Regionalnego Centrum Patriotyzmu im. Marii i Lecha Kaczyńskich”. Postępowanie prowadzone było za pomocą platformy przetargowej pod adresem: https://chocianow.ezamawiajacy.pl. W terminie wyznaczonym przez Zamawiającego tj. do dnia 07.03.2022 r. do godz. 12:00 nie wpłynęła żadna oferta. W tym stanie należało orzec jak w sentencji.| 2022-03-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |