Zakup kruszywa drogowego na drogi gminne położone na terenie Gminy Kampinos w roku 2025
Gmina Kampinos
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00133152
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00133152/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-03-05 14:47
- Lokalizacja
- Kampinos, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-34b2cb0c-1e01-4a20-bc6d-ef0750a8f7b9
- Identyfikator
- 1182004380
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Kruszywo
Wykonawcy
2 przyznane
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RYDMAR Ryszard ChłystekMłodzieszyn, PL · lot 0
96 999,03 PLNRYSZARD CHŁYSTEKMłodzieszyn, PL · lot 1
163 198,37 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00133152 z dnia 2025-03-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup kruszywa drogowego na drogi gminne położone na terenie Gminy Kampinos w roku 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kampinos
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271306
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niepokalanowska 3
1.5.2.) Miejscowość: Kampinos
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-085
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kampinos.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kampinos.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kampinos.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup kruszywa drogowego na drogi gminne położone na terenie Gminy Kampinos w roku 20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34b2cb0c-1e01-4a20-bc6d-ef0750a8f7b9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00133152
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00015651/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup kruszywa drogowego na drogi gminne położone na terenie gminy Kampinos w roku 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00095171
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZ.271.1.2025.EK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa klińca o frakcji 0-31,5 mm w szacowanej ilości 970 ton.Kruszywo musi posiadać orzeczenie o jakości kruszywa przeznaczonego do robót drogowych zgodnie z PN, czyste, bez domieszki odsiewki, piasku, domieszek ceglanych, ziemi, resztek odpadów metalowych, plastikowych, drewnianych i innych materiałów niepożądanych. Wykonawca ma obowiązek realizować dostawy w terminie zaoferowanym w formularzu ofertowym – (kryterium oceny ofert). Termin dostawy liczony będzie od dnia następnego po dniu wysłania przez Zamawiającego pisemnego zamówienia zapotrzebowania na kliniec. O dokładnej lokalizacji dostarczenia każdej partii materiału Zamawiający powiadomi Wykonawcę w zleceniu dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do nie zrealizowania przedmiotu zamówienia w całości.
Minimalną ilość jednorazowej dostawy określa się na 25 ton.
Do każdej partii odbieranego towaru powinien być dostarczony dokument WZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo
4.5.5.) Wartość części: 86991,87 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa czystego destruktu asfaltowego w ilości szacunkowej 960 ton, uzyskanego z frezowania istniejącej nawierzchni bitumicznej bez podbudowy, rozkruszonego do frakcji 0-31,5 mm. Materiał powinien być suchy lub lekko wilgotny wolny od zanieczyszczeń.Termin, sposób i zakres wykonania dostaw kruszywa strony będą ustalać w trybie roboczym w formie zlecenia pisemnego (dopuszcza się powiadomienie faksem lub poczta elektroniczną).
Wykonawca ma obowiązek realizować dostawy w terminie zaoferowanym w formularzu ofertowym – (kryterium oceny ofert) Termin dostawy liczony będzie od dnia następnego po dniu wysłania przez Zamawiającego pisemnego zamówienia zapotrzebowania na destrukt asfaltowy.
O dokładnej lokalizacji dostarczenia każdej partii materiału Zamawiający powiadomi Wykonawcę w zleceniu dostawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do nie zrealizowania przedmiotu zamówienia w całości.
Minimalną ilość jednorazowej dostawy określa się na 25 ton.
Do każdej partii odbieranego towaru powinien być dostarczony dokument WZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo
4.5.5.) Wartość części: 148780,49 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 96999,03 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 113344,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 96999,03 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RYDMAR Ryszard Chłystek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 83711999023
7.3.3) Ulica: Juliopol 96
7.3.4) Miejscowość: Młodzieszyn
7.3.5) Kod pocztowy: 96-512
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 96999,03 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 163198,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 163198,37 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 163198,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RYDMAR Ryszard Chłystek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371199023
7.3.3) Ulica: Juliopol 96
7.3.4) Miejscowość: Młodzieszyn
7.3.5) Kod pocztowy: 96-512
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 163198,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2025-03-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |