Zaprojektowanie i wykonanie hali magazynowej (...) w ramach zadania inwestycyjnego „Rewitalizacja Ośrodka Hutnik przy ul. Marymonckiej 42 – część 2” (C/OM/VIII/P1/30A)”.
Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA Jednostka Budżetowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00078073
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00078073/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-08 07:48
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17dc660e-88de-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 5262519160
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00078073 z dnia 2022-03-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie hali magazynowej (...) w ramach zadania inwestycyjnego „Rewitalizacja Ośrodka Hutnik przy ul. Marymonckiej 42 – część 2” (C/OM/VIII/P1/30A)”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA Jednostka Budżetowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017189671
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rozbrat 26
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-429
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@aktywnawarszawa.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aktywnawarszawa.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://aktywnawarszawa.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie i wykonanie hali magazynowej (...) w ramach zadania inwestycyjnego „Rewitalizacja Ośrodka Hutnik przy ul. Marymonckiej 42 – część 2” (C/OM/VIII/P1/30A)”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17dc660e-88de-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00078073
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020399/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Zaprojektowanie i wykonanie hali magazynowej z częścią socjalno-warsztatową wraz z zagospodarowaniem terenu oraz rozbiórka istniejących budynków magazynowych na terenie ośrodka Hutnik w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00058765/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP1/RB/7/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie hali magazynowej z częścią socjalno-warsztatową wraz z zagospodarowaniem terenu oraz rozbiórka istniejących budynków magazynowych na terenie ośrodka Hutnik przy ul. Marymonckiej 42 w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego „Rewitalizacja Ośrodka Hutnik przy ul. Marymonckiej 42 – część 2” (C/OM/VIII/P1/30A)”.
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Programem Funkcjonalno-użytkowym, dokumentacją projektową oraz Projektowanymi Postanowieniami Umowy, stanowiącymi odpowiednio Załącznik nr 1 i 2 do SWZ.
Zamawiający, ze względu na specyfikę zamówienia, zaleca aby wykonawcy dokonali oględzin obiektu przez złożeniem ofert w celu zapoznania się z warunkami wykonywania prac i realizacji transportu. Każdy z wykonawców ponosi pełną odpowiedzialność za skutki braku lub mylnego rozpoznania warunków realizacji niniejszego zamówienia.
Termin wizji lokalnej ustala się na dzień 22.02.2022 r. godz.: 12:00, zbiórka wykonawców odbędzie się w Ośrodku Hutnik ul. Marymoncka 42 w Warszawie.
Przedstawiciele Wykonawców zainteresowani udziałem w wizji lokalnej zobowiązani są
w terminie do dnia 21.02.2022 r. do godz. 16:00, przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail: zamowieniapubliczne@aktywnawarszawa.waw.pl zgłoszenie zawierające: imię i nazwisko osoby, nazwę firmy wraz z adresem.
Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę pracowników wykonujących przedmiot zamówienia w trakcie realizacji zamówienia, z wyłączeniem osób sprawujących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-03-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |