Adaptacja pomieszczeń na potrzeby pracowni bronchoskopii w Oddziale Pulmonologii Szpitala Wojewódzkiego im. dr Ludwika Rydygiera w Suwałkach.

Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00133207
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00133207/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-03-05 15:05
Lokalizacja
Suwałki, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-61691c11-54a1-4710-bb8e-f1447a962d51
Identyfikator
8441786376
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ MALSKIPRZEROŚL, PL · lot 0
249 198 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00133207 z dnia 2025-03-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń na potrzeby pracowni bronchoskopii w Oddziale Pulmonologii Szpitala Wojewódzkiego im. dr Ludwika Rydygiera w Suwałkach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790319362

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna 60

1.5.2.) Miejscowość: Suwałki

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-400

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpital.suwalki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.suwalki.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja pomieszczeń na potrzeby pracowni bronchoskopii w Oddziale Pulmonologii Szpitala Wojewódzkiego im. dr Ludwika Rydygiera w Suwałkach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61691c11-54a1-4710-bb8e-f1447a962d51

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00133207

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie negocjacji bez ogłoszenia na podstawie: art. 301 ust. 1 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego powiadomił Zamawiającego w dniu 02.12.2024r o przyznaniu środków finansowych na realizację zadania : Adaptacja pomieszczeń na potrzeby pracowni bronchoskopii w Oddziale Pulmonologii z informacją o konieczności zakończenia prac budowlanych jeszcze w roku 2024r. i rozliczenia środków dotacji najpóźniej do dnia 30.12. 2024r. W związku z powyższym z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, niewynikającą z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, której wcześniej nie można było przewidzieć, jak również na fakt, iż nie można zachować terminów określonych dla trybu podstawowego Zamawiający decyduje się na realizację zamówienia publicznego w trybie art.301 ust. 1 pkt.3 Ustawy PZP. celem prawidłowego wykorzystania dotacji udzielonej przez Zarząd Województwa Podlaskiego z budżetu na 2024r. Takie działanie realnie i znacząco skróci czas wyłonienia wykonawcy zadania, dając tym samym dłuższy czas na jego wykonanie i realizację zadania.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 64/NBO/WU/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Adaptacja pomieszczeń na potrzeby pracowni bronchoskopii w Oddziale Pulmonologii Szpitala Wojewódzkiego im. dr Ludwika Rydygiera w Suwałkach.1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego wykonania określony jest w Załączniku nr 4 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249198,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 269998,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 249198,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MARIUSZ MALSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8441928385

7.3.3) Ulica: S.BATOREGO 27

7.3.4) Miejscowość: PRZEROŚL

7.3.5) Kod pocztowy: 16-427

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249198,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2025-03-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane