Budowa kolumbarium przy ulicy Leśnej w Bartoszycach

GMINA MIEJSKA BARTOSZYCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00078498
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00078498/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-08 10:55
Lokalizacja
Bartoszyce, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-48292893-880a-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
7431862678
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Betonowanie konstrukcjiRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

ANETA KALICZYŃSKABartoszyce, PL · lot 0
426 510,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00078498 z dnia 2022-03-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kolumbarium przy ulicy Leśnej w Bartoszycach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA BARTOSZYCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743485

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Boh. Monte Cassino 1

1.5.2.) Miejscowość: Bartoszyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-200

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 897629804

1.5.8.) Numer faksu: 897629805

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@um.bartoszyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.bartoszyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.bartoszyce.pl, https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa kolumbarium przy ulicy Leśnej w Bartoszycach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48292893-880a-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00078498

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00049220/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPP.271.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest ,,Budowa kolumbarium przy ulicy Leśnej w Bartoszycach” w ramach rozbudowy cmentarza komunalnego w Bartoszycach. Zakres obejmuje wykonanie rozbudowy cmentarza komunalnego polegającej na budowie kolumbarium, oznaczonego jako K4 wraz z ciągiem pieszym oraz schodami terenowymi. Przewidziano budowę kolumbarium zintegrowanego z murami oporowymi żelbetowymi. Wysokość kolumbariów wynosi ok. 115- 180cm. ponad poziom gruntu, dzięki temu zapewniona będzie niezbędna balustrada zapewniająca bezpieczeństwo użytkowania. Nisze zlokalizowane będą dwustronnie. Od strony wyższego gruntu zlokalizowany dwa lub trzy poziomy nisz na urny. Konstrukcja nisz na urny żelbetowa, prefabrykowana, umożliwiająca łatwe i powtarzalne zestawianie zespołów kolumbariów w zależności od potrzeb i ukształtowania terenu; Zamknięcie komór urnowych płytą granitową gr. 3cm mocowanej na śruby i dodatkowo na klej; od strony widocznej przewidziano wykończenie z cegły licowej klinkierowej szarej lub jasno szarej. Przykrycie ściany kolumbariów płytą granitową ze spadkiem. Część podziemna zabezpieczona hydroizolacją - pasta bitumiczna gr. 4mm. zabezpieczoną od zewnątrz przed uszkodzeniem folią kubełkową z warstwą poślizgową

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 426510,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 455000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 426510,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi remontowo-budowlane ANETA Aneta Kaliczyńska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7431802481

7.3.3) Ulica: Krótka 5/3

7.3.4) Miejscowość: Bartoszyce

7.3.5) Kod pocztowy: 11-200

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

nawierzchnia, schody terenowe

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 426510,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-31
2022-03-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane