Wykonanie obudowy studni głębinowej nr 3 z budową przyłącza wodociągowego i elektroenergetycznego od studni Nr 3 do budynku stacji uzdatniania w Dąbrowie Biskupiej

Gmina Dąbrowa Biskupia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00079335
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00079335/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-08 15:10
Lokalizacja
Dąbrowa Biskupia, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7968ff78-4200-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
5562561947
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie uzdatniania wodyInstalacyjne roboty elektrotechniczne

Wykonawcy

1 przyznane

ODWIERTY.EU SPÓŁKA AKCYJNAElbląg, PL · lot 0
421 890 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00079335 z dnia 2022-03-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie obudowy studni głębinowej nr 3 z budową przyłącza wodociągowego i elektroenergetycznego od studni Nr 3 do budynku stacji uzdatniania w Dąbrowie Biskupiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dąbrowa Biskupia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350731

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Topolowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Biskupia

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-133

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: + 48523117000

1.5.8.) Numer faksu: + 48525065420

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@dabrowabiskupia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gm-dabrowa-biskupia.rbip.mojregion.info

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/dabrowabiskupia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie obudowy studni głębinowej nr 3 z budową przyłącza wodociągowego i elektroenergetycznego od studni Nr 3 do budynku stacji uzdatniania w Dąbrowie Biskupiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7968ff78-4200-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00079335

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001224/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie obudowy strudni głebinowej nr 3 wraz z budową przyłącza wodociągowego i elektroenergetycznego od studni w Dąbrowie Biskupiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00264322/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ORG.271.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 371706,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pn:
Wykonanie obudowy studni głębinowej nr 3 z budową przyłącza wodociągowego i elektroenergetycznego od studni Nr 3 do budynku
stacji uzdatniania w Dąbrowie Biskupiej
2. Opis przedmiotu zamówienia:
1) CZĘŚĆ INSTALACJI WODNEJ
Wykonanie obudowy studni S3
Montaż podwodnego agregatu pompowego wraz z instalacją tłoczną i sterowniczą.
Wykonanie przyłącza wodociągowego na trasie studnia S3 – budynek SUW wraz z wykonaniem wewnątrz budynku kolektora zbiorczego dla istniejących studni S1 i S2 oraz projektowanej S3.

2) CZĘŚĆ BUDOWLANA
Wykonanie podbudowy pod prefabrykowaną obudowę studni.

3) CZĘŚĆ INSTALACYJNA ELEKTRYCZNA
Budowa przyłącza energetycznego dla zasilania podwodnego agregatu pompowego, ogrzewania oraz instalacji niskoprądowej systemu sterowania AKPiA

4) CZĘŚĆ INSTALACYJNA W ZAKRESIE AKPiA
Montaż systemu sterowania z wpięciem w istniejący układ sterowania SUW opartego o system PLC
Instalacja uziemienia, montaż czujników poziomu i ciśnienia hydrostatycznego.
Instalacja alarmowa.

Pozostałe warunki wykonania przedmiotu zamówienia określone zostały w dokumentacji projektowej, STWiOR oraz wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
Za wykonanie przedmiotu umowy obowiązuje wynagrodzenie ryczałtowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 284073,73 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 421890,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 421890,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Odwierty.eu Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5783120756

7.3.3) Ulica: Strażnicza 1,

7.3.4) Miejscowość: Elbląg

7.3.5) Kod pocztowy: 82-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 421890,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2022-03-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane