Budowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Bielany
Gmina Błędów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00079466
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00079466/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-09 07:40
- Lokalizacja
- Błędów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2cde48c1-8fcf-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 7971903240
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00079466 z dnia 2022-03-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Bielany
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Błędów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223528
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sadurkowska 13
1.5.2.) Miejscowość: Błędów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-620
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 0486680656
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osrodowiska@bledow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bledow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bledow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Bielany2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2cde48c1-8fcf-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00079466
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00056817/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa oczyszczalni scieków w miejscowości Bielany
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00060179/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RŻL-II-271/2/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 963223 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia publicznego obejmuje: Budowę oczyszczalni ścieków o przepustowości i
zdolności oczyszczania 30-40 m3/dobę. na dz. nr 5/36 dla osiedla w miejscowości Bielany,
gm.Błędów wraz z infrastrukturą towarzyszącą i przyłączem wodociągowym oraz rozbiórką
istniejącej oczyszczalni w zakres której wchodzi:
1) sito pionowe
2) osadnik wstępny - zbiornik uśredniający – V = 20 m3
3) zbiornik retencyjny - V = 10 m3
4) komora denitryfikacji - V = 15 m3
5)bioblok oczyszczalni, tj: • zbiornik zewnętrzny z żywic poliestrowych zbrojony włóknem
szklanym na konstrukcji z profili zamkniętych, stalowych o wymiarach 5,46 m * 2,20 m *
2,20m•złoża biologiczne - 4 szt. – 1 kpl• dmuchawa (2,2 kW) – 1 szt.• sito bębnowe 80 l• układ
sterowania •oprzyrządowanie wewnętrzne oczyszczalni
6) zbiornik – zagęszczacz osadu nadmiernego - V =8 m3
7) studzienka kontrolno – pomiarowa
8) układ sterowania i monitoringu
9)kontener socjalno- techniczny
10) place i drogi wewnętrzne, połączenia między obiektowe
11) ogrodzenie i oświetlenie terenu
12) Wewnętrzne linie zasilające.
Całość inwestycji zlokalizowana jest na działce 5/36, w Bielanach, gmina Błędów, powiat Grójec.W ramach budowy nowej oczyszczalni, dla budowanej oczyszczalni ścieków ilość dopływających ścieków surowych do oczyszczalni oraz zdolność oczyszczania pozostanie bez zmian, zgodnie z wydanym pozwoleniem wodnoprawnym. Obiekty starej oczyszczalni zostaną
zdemontowane. Istniejące na terenie oczyszczalni poletka osadowe zostaną zasypane. Teren oczyszczalni będzie ogrodzony oraz oświetlony. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę kontenera techniczno - socjalnego zasilanego w wodę z istniejącej sieci wodociągowej poprzez projektowane przyłącze PEHD32.Oczyszczalnia zasilana będzie poprzez projektowaną
instalację elektryczną, zasilającą, z istniejącego złącza kablowego, na działce nr 5/36, obręb PGO Bielany.Złącze kablowe zlokalizowane w ogrodzeniu działki oczyszczalni. Instalacja elektryczna zasilająca zostanie poprowadzona na teren projektowanej oczyszczalni ścieków do kontenera socjalno technicznego, skąd przewody elektryczne zostaną wyprowadzone na
poszczególne urządzenia oczyszczalni oraz instalację oświetlenia terenu
oczyszczalni.Odprowadzenie ścieków oczyszczonych z oczyszczalni ścieków nastąpi za pośrednictwem istniejącego kolektora,poprzez istniejący wylot ścieków oczyszczonych do rzeki.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na dzień 08.03.2022 roku do godz. 10.00 Zamawiający wyznaczył termin składania ofert. W wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta. W związku z tym na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U z 2021r poz. 1129) Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-03-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |