„Modernizacja oczyszczalni ścieków w Gminie Uścimów - poprawa infrastruktury wodociągowej i sanitacyjnej wsi”
Gmina Uścimów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00079566
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00079566/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-09 08:48
- Lokalizacja
- Stary Uścimów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-471640d6-85b8-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 7141943167
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00079566 z dnia 2022-03-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja oczyszczalni ścieków w Gminie Uścimów - poprawa infrastruktury wodociągowej i sanitacyjnej wsi”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Uścimów
1.3.) Oddział zamawiającego: Uścimów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019804
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stary Uścimów 37
1.5.2.) Miejscowość: Stary Uścimów
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-109
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uscimow.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.uguscimow.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://uguscimow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=1081.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja oczyszczalni ścieków w Gminie Uścimów - poprawa infrastruktury wodociągowej i sanitacyjnej wsi”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-471640d6-85b8-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00079566
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011359/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja oczyszczalni ścieków w Gminie Uścimów - poprawa infrastruktury wodociągowej i sanitacyjnej wsi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Modernizacja oczyszczalni ścieków w Gminie Uścimów - poprawa infrastruktury wodociągowej i sanitacyjnej wsi w ramach PROW na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00047471/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IPF.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Stary Uścimów”. Zakres inwestycji obejmuje:
a. branżę budowlaną: przepompownię ścieków surowych, zbiornik osadu wtórnego, budynek piaskownika, zbiornik stabilizacji osadu nadmiernego, budynek socjalno-techniczny, silos na wapno, reaktor biologiczny;
b. branżę inżynieryjną: budynek techniczny, pomieszczenie piaskownika wirowego i stacja dmuchaw, punkt zlewni ścieków dowożonych, pomieszczenie sita pionowego, reaktor, pompownia ścieków surowych, komora zasuw, osadnik wtórny, zbiornik stabilizacji osadu nadmiernego, pompownia osadu powtórnego, komora zasuw KZ2, komora zasuw KZ3, komora pomiarowa osadu, komora pomiarowa ścieków oczyszczonych, sieci technologiczne, obiekty na sieciach, rozruch oczyszczalni ścieków;
c. branżę elektryczną i AKPiA: prace demontażowe wraz z utylizacją materiałów z demontażu, linie kablowe i oświetlenie terenu, montaż urządzeń rozdzielczych, konstrukcje nośne, instalacje elektryczne, instalacja sygnalizacji włamania, instalacja AKPiA;
d. zagospodarowanie terenu, drogi i place: roboty przygotowawcze, roboty ziemne, podbudowa, nawierzchnie, roboty wykończeniowe, elementy ulic.
Zamówienie należy wykonać m.in. zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia wraz z załącznikami, dokumentacją projektową stanowiącą załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny złożonych ofert przewyższają kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4680000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5379158,30 PLN
| 2022-03-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |