Świadczenie usług edukacyjnych w Instytucie Badań nad Edukacją i Komunikacją. IA1.283.11.2022.DM

Politechnika Śląska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00080278
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-03-09 12:41
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6310200736
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

4 przyznane

Jose Belda MedinaTibi (Alicante), ES
13 680 PLN
Jose Belda MedinaTibi (Alicante), ES
13 680 PLN
Abderrahmane BelaaichiAgadir , Hay Dakhla, MA
13 680 PLN
Abderrahmane BelaaichiAgadir , Hay Dakhla, MA
13 680 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.