Realizacja szkoleń dla nauczycieli Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w ramach realizacji projektu „Wzrost jakości kształcenia ogólnego w szkołach powiatu lubaczowskiego
Powiat Lubaczowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00080145
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-09 11:59
- Lokalizacja
- Lubaczów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7931503563
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkoleniowe
Wykonawcy
3 przyznane
JADWIGA DRZEWOSZPabianice, PL
18 999 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
10 544 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
10 544 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.