Poprawa warunków nauczania w szkołach przy ul. Szpakowej 1 oraz Al. Komisji Edukacji Narodowej w Lubinie na zadanie pn.: „Przebudowa i rozbudowa budynku oświatowego przy al. KEN 6 w Lubinie”.
POWIAT LUBIŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00081116
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00081116/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-10 09:02
- Lokalizacja
- Lubin, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9a894050-7d04-11ec-beb3-a2bfa38226ab
- Identyfikator
- 6922340500
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00081116 z dnia 2022-03-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa warunków nauczania w szkołach przy ul. Szpakowej 1 oraz Al. Komisji Edukacji Narodowej w Lubinie na zadanie pn.: „Przebudowa i rozbudowa budynku oświatowego przy al. KEN 6 w Lubinie”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT LUBIŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647222
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 12B
1.5.2.) Miejscowość: Lubin
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@powiat-lubin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: powiat-lubin.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-lubin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa warunków nauczania w szkołach przy ul. Szpakowej 1 oraz Al. Komisji Edukacji Narodowej w Lubinie na zadanie pn.: „Przebudowa i rozbudowa budynku oświatowego przy al. KEN 6 w Lubinie”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a894050-7d04-11ec-beb3-a2bfa38226ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00081116
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013903/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa, rozbudowa i termomodernizacja obiektów dydaktycznych przy al. KEN wraz z zagospodarowaniem terenu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na podst. umowy o dofinansowanie nr RPDS.07.02.01-02-0009/20-00 z dnia 21.12.2020 r. zawartej z Województwem Dolnośląskim z siedzibą we Wrocławiu w ramach projektu pn.: „Poprawa warunków nauczania w szkołach przy ul. Szpakowej 1 oraz al. Komisji Edukacji Narodowej w Lubinie” .2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00036682/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.272.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 15401693,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Przebudowa i rozbudowa budynku oświatowego przy al. KEN 6 w Lubinie” realizowanego w ramach inwestycji pn.”Poprawa warunków nauczania w szkołach przy ul. Szpakowej 1 oraz Al. Komisji Edukacji Narodowej w Lubinie”.
Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę budynku dydaktycznego przy al. KEN 6 w Lubinie na potrzeby Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego pod kątem dostosowania pomieszczeń do nowych funkcji, związanych z kształceniem osób niepełnosprawnych - wraz z fotowoltaiką oraz rozbudowę budynku dydaktycznego (1) o multifunkcyjny budynek (dydaktyczno-noclegowy) (1R) z pracowniami kształcenia zawodowego, salą gimnastyczną, stołówką, internatem i biblioteką przeznaczony dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego wraz z zagospodarowaniem terenu.
Szczegółowy zakres zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia, dokumentacja projektowa (projekt budowlany, projekt wykonawczy), specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), przedmiary robót oraz zestawienie wyposażenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28805771,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 28805771,51 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-03-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |