„Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych (SUO) w zakresie fizjoterapii w miejscu zamieszkania odbiorców w roku 2025”

MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ WRONKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00133404
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00133404/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-06 02:53
Lokalizacja
Wronki, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-13effb1a-1f3c-4b57-9544-cf3f5689be6b
Identyfikator
7871854329
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi fizjoterapii

Wykonawcy

4 przyznane

Rehabilitacja w domu Tomasz WaszyńskiWronki, PL · lot 0
85 800 PLN
Rehabilitacja w domu Tomasz WaszyńskiWronki, PL · lot 1
85 800 PLN
REH-DAR Daria Gołębiowska-LesickaWronki, PL · lot 2
85 140 PLN
REH-DAR Daria Gołębiowska-LesickaWronki, PL · lot 3
85 140 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00133404 z dnia 2025-03-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych (SUO) w zakresie fizjoterapii w miejscu zamieszkania odbiorców w roku 2025”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ WRONKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004613395

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Powstańców Wielkopolskich 23

1.5.2.) Miejscowość: Wronki

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-510

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: +48 67 2540 044

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mgopswronki@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mgopswronki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-13effb1a-1f3c-4b57-9544-cf3f5689be6b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych (SUO) w zakresie fizjoterapii w miejscu zamieszkania odbiorców w roku 2025”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13effb1a-1f3c-4b57-9544-cf3f5689be6b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00133404

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00094746/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 „Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych (SUO) w zakresie fizjoterapii w miejscu zamieszkania odbiorców w roku 2025”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00097082

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MGOPS.2410.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres SUO obejmuje FIZJOTERAPIĘ - rehabilitację fizyczną i usprawnianie zaburzonych funkcji organizmu w zakresie nieobjętym przepisami ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, mającą na celu utrzymywanie, rozwijanie i przywracanie utraconych zdolności ruchowych człowieka. Wymiar usługi (SUO) w okresie realizacji zamówienia: zamówienie podstawowe: maksymalnie do 440 godzin zegarowych, przeciętnie ok. 40-45 godzin zegarowych SUO w miesiącu kalendarzowym; zamówienie w ramach prawa opcji: dalszych (maksymalnie) 220 godzin zegarowych SUO w okresie realizacji zamówienia. SUO realizowane będą w okresie od dnia 20 lutego 2025 r. do dnia 31 grudnia 2025 r. lub do momentu wyczerpania maksymalnej (z uwzględnieniem prawa opcji) ustalonej w postępowaniu wartości zamówienia, w zależności od tego, które z wyżej wskazanych zdarzeń nastąpi jako pierwsze. Zastrzega się, że zamówienie nie będzie realizowane wcześniej niż przed dniem zawarcia z Wykonawcą umowy ws. zamówienia. Bezpośrednimi odbiorcami usług Wykonawcy będą osoby zamieszkałe na terenie Gminy Wronki korzystające ze wsparcia Zamawiającego, w tym dominują osoby z zaburzeniami psychicznymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

4.5.5.) Wartość części: 83635,20 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres SUO obejmuje FIZJOTERAPIĘ - rehabilitację fizyczną i usprawnianie zaburzonych funkcji organizmu w zakresie nieobjętym przepisami ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, mającą na celu utrzymywanie, rozwijanie i przywracanie utraconych zdolności ruchowych człowieka. Wymiar usługi (SUO) w okresie realizacji zamówienia: zamówienie podstawowe: maksymalnie do 440 godzin zegarowych, przeciętnie ok. 40-45 godzin zegarowych SUO w miesiącu kalendarzowym; zamówienie w ramach prawa opcji: dalszych (maksymalnie) 220 godzin zegarowych SUO w okresie realizacji zamówienia. SUO realizowane będą w okresie od dnia 20 lutego 2025 r. do dnia 31 grudnia 2025 r. lub do momentu wyczerpania maksymalnej (z uwzględnieniem prawa opcji) ustalonej w postępowaniu wartości zamówienia, w zależności od tego, które z wyżej wskazanych zdarzeń nastąpi jako pierwsze. Zastrzega się, że zamówienie nie będzie realizowane wcześniej niż przed dniem zawarcia z Wykonawcą umowy ws. zamówienia. Bezpośrednimi odbiorcami usług Wykonawcy będą osoby zamieszkałe na terenie Gminy Wronki korzystające ze wsparcia Zamawiającego, w tym dominują osoby z zaburzeniami psychicznymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

4.5.5.) Wartość części: 83635,20 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres SUO obejmuje FIZJOTERAPIĘ NEUROROZWOJOWĄ - rehabilitację fizyczną i usprawnianie zaburzonych funkcji organizmu w zakresie nieobjętym przepisami ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, skupiającą się na wsparciu i rozwijaniu zdolności ruchowych u dzieci z zaburzeniami rozwoju psychoruchowego. Wymiar usługi (SUO) w okresie realizacji zamówienia: zamówienie podstawowe: maksymalnie do 440 godzin zegarowych, przeciętnie ok. 40-45 godzin zegarowych SUO w miesiącu kalendarzowym; zamówienie w ramach prawa opcji: dalszych (maksymalnie) 220 godzin zegarowych SUO w okresie realizacji zamówienia. SUO realizowane będą w okresie od dnia 20 lutego 2025 r. do dnia 31 grudnia 2025 r. lub do momentu wyczerpania maksymalnej (z uwzględnieniem prawa opcji) ustalonej w postępowaniu wartości zamówienia, w zależności od tego, które z wyżej wskazanych zdarzeń nastąpi jako pierwsze. Zastrzega się, że zamówienie nie będzie realizowane wcześniej niż przed dniem zawarcia z Wykonawcą umowy ws. zamówienia. Bezpośrednimi odbiorcami usług Wykonawcy będą osoby zamieszkałe na terenie Gminy Wronki korzystające ze wsparcia Zamawiającego, w tym dominują osoby z zaburzeniami psychicznymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

4.5.5.) Wartość części: 83635,20 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres SUO obejmuje FIZJOTERAPIĘ NEUROROZWOJOWĄ - rehabilitację fizyczną i usprawnianie zaburzonych funkcji organizmu w zakresie nieobjętym przepisami ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, skupiającą się na wsparciu i rozwijaniu zdolności ruchowych u dzieci z zaburzeniami rozwoju psychoruchowego. Wymiar usługi (SUO) w okresie realizacji zamówienia: zamówienie podstawowe: maksymalnie do 440 godzin zegarowych, przeciętnie ok. 40-45 godzin zegarowych SUO w miesiącu kalendarzowym; zamówienie w ramach prawa opcji: dalszych (maksymalnie) 220 godzin zegarowych SUO w okresie realizacji zamówienia. SUO realizowane będą w okresie od dnia 20 lutego 2025 r. do dnia 31 grudnia 2025 r. lub do momentu wyczerpania maksymalnej (z uwzględnieniem prawa opcji) ustalonej w postępowaniu wartości zamówienia, w zależności od tego, które z wyżej wskazanych zdarzeń nastąpi jako pierwsze. Zastrzega się, że zamówienie nie będzie realizowane wcześniej niż przed dniem zawarcia z Wykonawcą umowy ws. zamówienia. Bezpośrednimi odbiorcami usług Wykonawcy będą osoby zamieszkałe na terenie Gminy Wronki korzystające ze wsparcia Zamawiającego, w tym dominują osoby z zaburzeniami psychicznymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

4.5.5.) Wartość części: 83635,20 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 130 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 130 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rehabilitacja w domu Tomasz Waszyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7872006738

7.3.3) Ulica: os. Staszica 4 lok. 2

7.3.4) Miejscowość: Wronki

7.3.5) Kod pocztowy: 64-510

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85800 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 130 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 130 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rehabiitacja w domu Tomasz Waszyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7872006738

7.3.3) Ulica: os. Staszica 4 lok. 2

7.3.4) Miejscowość: Wronki

7.3.5) Kod pocztowy: 64-510

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85800 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 129 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 140 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 129 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Reh-Dar Daria Gołębiowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7872131739

7.3.3) Ulica: Dębowa 26

7.3.4) Miejscowość: Wronki

7.3.5) Kod pocztowy: 64-510

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85140 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 129 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 140 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 129 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Reh-Dar Daria Gołębiowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7872131739

7.3.3) Ulica: Dębowa 26

7.3.4) Miejscowość: Wronki

7.3.5) Kod pocztowy: 64-510

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85140 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2025-03-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi