Poprawa infrastruktury drogowej w Gminie Rawa Mazowiecka

GMINA RAWA MAZOWIECKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00081652
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00081652/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-10 12:12
Lokalizacja
Rawa Mazowiecka, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-327ac6d3-784b-11ec-beb3-a2bfa38226ab
Identyfikator
8351543055
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski, PL · lot 0
5 971 958,87 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00081652 z dnia 2022-03-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury drogowej w Gminie Rawa Mazowiecka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RAWA MAZOWIECKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148420

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Konstytucji 3 Maja 32

1.5.2.) Miejscowość: Rawa Mazowiecka

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 468144241

1.5.8.) Numer faksu: 468144241

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rawam.ug.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.rawam.ug.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.bip.rawam.ug.gov.pl/przetargi.php

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa infrastruktury drogowej w Gminie Rawa Mazowiecka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-327ac6d3-784b-11ec-beb3-a2bfa38226ab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00081652

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009903/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Poprawa Infrastruktury drogowej- remont i przebudowa dróg w ramach Polskiego Ładu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00026012/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIR-DG.271.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 6504065,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Poprawa infrastruktury drogowej w Gminie Rawa Mazowiecka”, polegająca na remoncie istniejących, użytkowanych dróg gminnych i wewnętrznych o nawierzchni gruntowej oraz utrwalonej powierzchniowo o łącznej długości 8,40 km. Szczegółowy zakres robót, jakie Wykonawca ma obowiązek wykonać podczas realizacji zamówienia określają dokumentacje projektowe na wykonanie remontu w/w dróg oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) (Załącznik nr 10a, 10b, 10c, 10d, 10e, 10f). Załączone przedmiary robót (Załączniki nr 9a, 9b, 9c, 9d, 9e, 9f do SWZ) określają orientacyjny zakres robót budowlanych przewidzianych do wykonania przedmiotowego zadania i nie mogą stanowić podstawy dla roszczeń Wykonawcy w zakresie należnego wynagrodzenia, które ma charakter ryczałtowy (Wykonawca jest zobowiązany skalkulować cenę ofertową z uwzględnieniem wszystkich czynników wpływających na tą cenę).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5971958,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6601087,57 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5971958,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z.o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712259264

7.3.3) Ulica: ulica Południowa 17/19

7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

7.3.5) Kod pocztowy: 97-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5971958,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

2022-03-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane