Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. ks. Rocha Modzelewskiego w Nowych Piekutach
Gmina Nowe Piekuty
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00090203
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00090203/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-18 08:13
- Lokalizacja
- Nowe Piekuty, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5558308b-7ea1-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 7221589845
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00090203 z dnia 2022-03-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. ks. Rocha Modzelewskiego w Nowych Piekutach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowe Piekuty
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670210
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 8
1.5.2.) Miejscowość: Nowe Piekuty
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-212
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 86 476 95 20
1.5.8.) Numer faksu: 86 476 95 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugpiekuty@pro.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-ugpiekuty.wrotapodlasia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. ks. Rocha Modzelewskiego w Nowych Piekutach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5558308b-7ea1-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00090203
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00037297/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IK.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 203659,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. ks. Rocha Modzelewskiego w Nowych Piekutach polegający na wykonaniu nowej posadzki parkietowej. Zamawiający we własnym zakresie dokona rozbiórki i utylizacji starej podłogi.
2. Zakres prac przedmiotowej inwestycji obejmuje:
- zabezpieczenie posadzki betonowej żywicą epoksydową,
- położenie folii polietylenowej,
- układanie legarów,
- montaż płyty OSB,
- ułożenie posadzki z parkietu dębowego,
- lakierowanie parkietu,
- malowanie linii boiskowych
Szczegółowy opis robót zawiera Przedmiar robót stanowiący załącznik do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45432113-9 - Kładzenie parkietu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 152327,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 341383,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 152327,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INVEST BIURO sp. z o. o. sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5170360639
7.3.3) Ulica: ul. Lwowska 6
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-301
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 152327,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-03-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |