Budowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Chwalimki
GMINA BARWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00082140
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00082140/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-10 14:20
- Lokalizacja
- Barwice, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-15fa24a1-92ea-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 6731772542
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00082140 z dnia 2022-03-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Chwalimki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BARWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920417
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zwycięzców 22
1.5.2.) Miejscowość: Barwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-460
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 943736309
1.5.8.) Numer faksu: 943736349
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@um.barwice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.barwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.barwice.pl/index.php?id=2835991.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Chwalimki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15fa24a1-92ea-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00082140
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000903/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Chwalimki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00062771/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj robót budowlanych polegających na budowie nowej oczyszczalni ścieków wraz z budową sieci kanalizacji sanitarnej oraz przyłączami do nieruchomości, odtworzeniem/remontem istniejących dróg i budową ciągów pieszych w miejscowości Chwalimki, gmina Barwice.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Programie Funkcjonalno-Użytkowym „Budowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Chwalimki w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład” stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.
3. Realizacja zamówienia podlega prawu polskiemu, a w szczególności ustawie z 7 lipca 1994r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2021r. poz. 2351 ze zm.), ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks cywilny (t.j. Dz. U. z 2020r. poz. 1740 ze zm.) i ustawie z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2021r. poz. 1129 ze zm.). Wykonawca musi zapewnić wykonanie robót zgodnie z prawem polskim,
w szczególności z przepisami techniczno-budowlanymi, przepisami dotyczącymi samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie oraz przepisami dotyczącymi wyrobów, materiałów stosowanych w budownictwie.
4. Zamówienie udzielane jest w zgodzie z zapisami Uchwały nr 84/2021 Rady Ministrów z dnia 01 lipca 2021r. w sprawie ustanowienia Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych oraz Wstępnej Promesy dot. dofinansowania inwestycji z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych NR 01/2021/4510/PolskiLad z dnia 17 listopada 2021r.
5. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne w przypadku, jeżeli w opisywanym przedmiocie zamówienia stosuje się odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art.101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych. W przypadku, jeżeli SWZ lub jej załączniki wskazują znaki towarowe, nazwy producentów, pochodzenie, Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych, tj. zastosowanie innych rozwiązań niż wskazane za pomocą znaków towarowych itd., pod warunkiem zapewnienia parametrów nie gorszych niż określone w SWZ. Zastosowanie parametrów lepszych od wskazanych jest dopuszczalne. Wykonawca, który zastosował rozwiązania równoważne lub lepsze, ma obowiązek wskazać je w swojej ofercie i wykazać równoważność lub wyższość w stosunku do rozwiązań opisanych w SWZ. Ciężar dowodowy w zakresie udowodnienia równoważności zaoferowanych rozwiązań z rozwiązaniami opisanymi poprzez wskazanie przykładowego znaku towarowego, patentu, pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, spoczywa na wykonawcy. Koszty związane z wykazaniem równoważności ponosi Wykonawca.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
45233262-3 - Roboty budowlane w zakresie stref ruchu pieszego
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233340-4 - Fundamentowanie ścieżek ruchu pieszego
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
45252100-9 - Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznegow trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych (T.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) pn. „Budowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Chwalimki” do wyznaczonego terminu składania ofert tj. do dnia 10.03.2022r. do godz. 11:00 nie złożono żadnej oferty. Z uwagi na to przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione.
| 2022-03-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |