Usługi społeczne w ramach Programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej "Opieka wytchnieniowa" - edycja 2022 - pobyt dzienny, finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego
Centrum Integracji Społecznej w Krośnie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00089325
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-17 12:01
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6842637586
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki dziennejUsługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowychUsługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną
Wykonawcy
4 przyznane
FUNDACJA LANKAKrosno, PL
154 999,2 PLNFUNDACJA LANKAKrosno, PL
25 192,8 PLNFUNDACJA LANKAKrosno, PL
36 470,4 PLNFUNDACJA LANKAKrosno, PL
25 192,8 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.