TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ – ŚWIETLICA WIEJSKA W MSC. WYSZEL
Gmina Olszewo - Borki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00082276
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00082276/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-10 14:57
- Lokalizacja
- Olszewo-Borki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6063d6d7-8044-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 7582123565
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00082276 z dnia 2022-03-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ – ŚWIETLICA WIEJSKA W MSC. WYSZEL
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olszewo - Borki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667965
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: W. Broniewskiego 13
1.5.2.) Miejscowość: Olszewo-Borki
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-415
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 297613107
1.5.8.) Numer faksu: 296432074
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@olszewo-borki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.olszewo-borki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6063d6d7-8044-11ec-83b1-bea871b78b5b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ – ŚWIETLICA WIEJSKA W MSC. WYSZEL2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6063d6d7-8044-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00082276
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018836/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej - świetlica wiejska w miejscowości Wyszel
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej IV „Przejście na gospodarkę niskoemisyjną” Działania 4.2 „Efektywność energetyczna” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00040487/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIGKiD.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej – świetlica wiejska w msc. Wyszel.
Zakres robót obejmuje wykonanie: roboty rozbiórkowe w zakresie konstrukcji dachu i stropu drewnianego, sceny, obudowy ścian i konstrukcji podłogi, stolarki okiennej i drzwiowej, elementów betonowych budynku i tynków wraz z utylizacją gruzu i elementów z rozbiórki; roboty konstrukcyjne w zakresie fundamentów, ścian zewnętrznych, wieńców nadproży, podciągów, słupów, stropu; konstrukcja dachu z pokryciem; kominy; posadzki; roboty wykończeniowe w zakresie ścianek działowych i sufitów z płyt G-K; stolarka i ślusarka; wykonanie tynków i okładzin ściennych oraz malowanie ścian i sufitów; roboty termoizolacyjne z wykonaniem elewacji budynku; wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych; instalacja wodociągowa; instalacja kanalizacyjna; instalacja grzewcza; sieci zewnętrzne; instalacja oświetleniowa; instalacja gniazd wtykowych; wykonanie WLZ i rozdzielnicy elektrycznej; budowa instalacji odgromowej; montaż instalacji fotowoltaicznej.
Uwaga: Zakres prac nie obejmuje wykonania ogrodzenia, zagospodarowania terenu, nawierzchni trawiastej oraz prac związanych z budową boiska.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
09332000-5 - Instalacje słoneczne
31155000-7 - Falowniki
31524120-2 - Oświetlenie sufitowe
33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli "cena lub koszt najkorzystniejszej oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty".SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 6
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 789475,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 973417,13 PLN
| 2022-03-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |