Przebudowa ul. Kwiatowej w Cybulicach Małych w Gminie Czosnów.

Gmina Czosnów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00082974
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00082974/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-11 10:51
Lokalizacja
Czosnów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-59803266-7aac-11ec-83b1-bea871b78b5b
Identyfikator
5311664650
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnychMalowanie nawierzchiInstalowanie znaków drogowychInstalowanie urządzeń ochronnychFundamentowanie dróg

Wykonawcy

1 przyznane

IRENEUSZ ZIEMIECKIStare Pieścirogi, PL · lot 0
794 730,36 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00082974 z dnia 2022-03-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Kwiatowej w Cybulicach Małych w Gminie Czosnów.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czosnów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270413

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gminna 6

1.5.2.) Miejscowość: Czosnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-152

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czosnow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czosnow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://czosnow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ul. Kwiatowej w Cybulicach Małych w Gminie Czosnów.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59803266-7aac-11ec-83b1-bea871b78b5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00082974

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009614/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Przebudowa ul. Kwiatowej w Cybulicach Małych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00030231/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.271.3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa drogi gminnej nr 240929W (ul. Kwiatowa) na odcinku od drogi gminnej nr 240105W (ul. Wiosenna) do drogi gminnej nr 240928W (ul. Kwiatowa) w m. Cybulice Małe w gminie Czosnów o łącznej długości 291.5 m.
W zakresie inwestycji przewidziana jest budowa jezdni ulicy, chodnika, poboczy, zjazdów indywidualnych i publicznych oraz kanału technologicznego.
Projekt zakłada budowę nowej bitumicznej jezdni dwukierunkowej o szerokości 5.5 m na całej długości drogi objętej przebudową.
Wzdłuż odcinka południowego (odcinek A) projektuje się chodnik z kostki betonowej o szerokości 2 m (nie wliczając krawężnika) bezpośrednio przy krawędzi jezdni, od strony południowej.
Wzdłuż odcinka zachodniego (odcinek B) projektuje się jezdnię w obustronnych poboczach utwardzonych kruszywem o szerokości 0.75 m.
Odcinek B poprowadzony zostanie nowym śladem, tak aby zaadaptować istniejącą jezdnię w formie wydzielonego zjazdu do posesji nr 13 - 21.
Wzdłuż drogi wykonane zostaną zjazdy indywidualne o nawierzchni jezdni z kostki betonowej o szerokości od 3 do 5.5 m i obustronnych poboczach utwardzonych kruszywem o szerokości 0.5 m.
W km 0+108.6 w ciągu odcinka B (droga zachodnia) wykonany zostanie zjazd publiczny o nawierzchni bitumicznej o szerokości jezdni 5.5 m i obustronnych poboczach utwardzonych kruszywem o szerokości 0.5 m.
W ramach inwestycji po północnej stronie odcinka południowego (A) i po zachodniej stronie odcinka zachodniego (B) wykonany zostanie kanał technologiczny o przekroju ulicznym (KTu) i przepustowym (KTp) - w miejscach skrzyżowań z jezdnią i zjazdami.
W ramach zadania nie przewiduje się konieczności przebudowy istniejących sieci infrastruktury.
Przed rozpoczęciem inwestycji przewidziane jest usunięcie kolidujących drzew i krzewów. Na całym odcinku obowiązywać będzie teren zabudowany.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 794730,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1134275,31 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 794730,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Budowlane i Drogowe Ireneusz Ziemiecki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5681013264

7.3.3) Ulica: Kolejowa 1

7.3.4) Miejscowość: Stare Pieścirogi

7.3.5) Kod pocztowy: 05-191

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 794730,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-03-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane