Dostawa i montaż kompletnej instalacji zabezpieczenia przeciwpożarowego przesypu przenośnika taśmowego oraz magazynu na paliwo alternatywne

MIEJSKIE WODOCIĄGI I OCZYSZCZALNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00082041
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00082041/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2022-03-10 13:58
Lokalizacja
Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-46809b4d-720c-11ec-83b1-bea871b78b5b
Identyfikator
8761872491
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Systemy przeciwpożaroweUrządzenia przeciwpożaroweRoboty instalacyjne przeciwpożaroweUsługi instalowania sprzętu przeciwpożarowego

Wykonawcy

1 przyznane

Firefly ABSztokholm, SE · lot 0
1 164 072 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00082041 z dnia 2022-03-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż kompletnej instalacji zabezpieczenia przeciwpożarowego przesypu przenośnika taśmowego oraz magazynu na paliwo alternatywne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870485618

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 28/30

1.5.2.) Miejscowość: Grudziądz

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-300

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mwio@mwio.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mwio.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gpp_grudziadz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż kompletnej instalacji zabezpieczenia przeciwpożarowego przesypu przenośnika taśmowego oraz magazynu na paliwo alternatywne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46809b4d-720c-11ec-83b1-bea871b78b5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00082041

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP1/2022/PBN/BL

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa oraz montaż kompletnej instalacji zabezpieczenia przeciwpożarowego przesypu przenośnika taśmowego oraz magazynu na paliwo alternatywne (RDF).
Przedmiot zabezpieczenia obejmuje zabezpieczenie przesypu przenośnika transportującego paliwo RDF do magazynu o wymiarach 29,20 x 8,75 m.
W zakres realizacji przedmiotu zamówienia w szczególności wchodzi:
1) dobór odpowiednich urządzeń i elementów instalacji p.poż.;
2) opracowanie dokumentacji technicznej;
3) dostawa oraz montaż:
a) jednostki sterującej – centrali;
b) detektorów;
c) dysz gaszących;
d) systemu zraszania mgłą wodną;
e) zestawu hydroforowego/stacji podnoszenia ciśnienia wody w zabudowie kontenerowej;
f) systemu grzejnego wszystkich przewodów narażonych na zamarzanie wody;
4) wykonanie instalacji elektrycznej wraz z jej podłączeniem do szafy zasilającej;
5) doprowadzenie wody do wszystkich elementów systemu wymagających zasilania
wodnego wraz z wpięciem w istniejącą instalację wodociągową;
6) wykonanie prób rozruchowych;
7) przeszkolenie pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi i konserwacji.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44482000-2 - Urządzenia przeciwpożarowe

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

51700000-9 - Usługi instalowania sprzętu przeciwpożarowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1164072,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1164072,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1164072,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firefly AB

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 556108-6892

7.3.4) Miejscowość: Sztokholm

7.3.7.) Kraj: Szwecja

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Montaż

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1164072,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni

2022-03-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy