Ukwiecenie terenu miasta Skarżyska - Kamiennej w 2025 r.
GMINA SKARŻYSKO-KAMIENNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00133588
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00133588/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-03-06 08:43
- Lokalizacja
- Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1b862986-8e17-4d42-9829-80a51974b0e0
- Identyfikator
- 6630008207
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00133588 z dnia 2025-03-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Ukwiecenie terenu miasta Skarżyska - Kamiennej w 2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKARŻYSKO-KAMIENNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009870
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 18
1.5.2.) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-110
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@um.skarzysko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.skarzysko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1b862986-8e17-4d42-9829-80a51974b0e01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Ukwiecenie terenu miasta Skarżyska - Kamiennej w 2025 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b862986-8e17-4d42-9829-80a51974b0e0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00133588
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039088/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.37 Ukwiecenie terenu miasta Skarżyska - Kamiennej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00108775
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem prowadzonego postępowania jest świadczenie usług obejmujących : ukwiecanie rabat ziemnych, gazonów, kwietynek i donic kwiatowych rozmieszczonych na terenie całego miasta poprzez nasadzenie kwiatów jednorocznych i bylin oraz ich utrzymanie przez cały okres obowiązywania zamówienia poprzez nawożenie, podlewanie, usuwanie chwastów i wykonywanie wszystkich koniecznych zabiegów mających na celu zachowanie dobrej kondycji roślin oraz ich funkcji ozdobnych przez cały okres trwania zamówienia.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierający wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia zawierają załączniki nr 9,10,11,13,14 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77300000-3 - Usługi ogrodnicze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta, która podlega odrzuceniu. Tym samym zachodzą przesłanki do unieważnienia przedmiotowego postępowania.
| 2025-03-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |