Świadczenie usług asystenckich dla osób niesamodzielnych zamieszkałych na terenie powiatu łowickiego, w miejscu ich zamieszkania.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łowiczu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00084043
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-13 14:28
- Lokalizacja
- Łowicz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8341593519
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe
Wykonawcy
3 przyznane
Anna DrabikŁowicz, PL
47 250 PLNAgnieszka DziedzicWałbrzych, PL
47 250 PLNMałgorzata DziedzielaŁowicz, PL
47 250 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.